Střípky

Sosáček
8.10.2009 15:36
Co byste si rádi zahráli?
Pochlubte se. Třeba se dohodneme.
Autorská citace #41
9.10.2009 12:58 - Merlin
Nacht: to víš...musím zkloubit práci, sport, další zájmy, potažmo ženy. Z čehož víkend je pro mě nepoužitelný na hru. Pondělí mám hokej, středu florbal, čtvrtek zase hokej, v pátek jezdím pryč a v neděli mám hokej nebo florbal...do toho chci souložit a jít s chlapama na pivo. takže pro DnD mi zbývá pouze úterý :)
Autorská citace #42
9.10.2009 13:06 - Horacio
Merlin: jenom vyměnit hokej a florbal za fotbal, tenis a kulečník...a jsem to já :-)
Autorská citace #43
9.10.2009 13:27 - Merlin
Horacio: no vidíš, zapomněl jsem fotbal...:) ten tam taky musím někam nacpat....
Autorská citace #44
9.10.2009 13:32 - Nachtrose
Merlin: ja vim. Clovek hold nemuze mit vsechno. Na kole 200km za den nedam a auto nemam. No, tak si snad pod tvym vedenim zahraju aspon na dalsim srazu ;-) Nebo kdyz te ukecam prijet k nam :-D
Autorská citace #45
9.10.2009 13:35 - Merlin
Nacht: ukecej můj kalendář :) už teď mám tak na měsíc a půl vše plný
Autorská citace #46
9.10.2009 14:21 - Nachtrose
Merlin: zase tolik to nespecha. To byl jen takovej napad "kdyby nahodou nekdy".
Autorská citace #47
9.10.2009 15:09 - Noldo2
Dopis píše:
Zahrál bych si fantasy. Ze světa, kde elfové jsou mocní a nesmrtelní, trpaslíci mají síně pod horami, do hlubokých lesů se nikdo neodváží, ve zříceninách žijí banditi a hrdinové jsou obyčejní lidé, co něco obětovali pro to, po čem jejich srdce touží a uspěli. Pro lásku, pro svobodu, pro pomstu, pro bohatství a moc ...

A ti co neuspěli? O těch zpívá vítr, když se prohání komíny domů měst vypálených ve zbytečných válkách, a šeptá o nich vánice, když se žene nad nekonečnými pláněmi a tančí na zamrzlých jezerech.


Tak to jsem našel v systému Middle-Earth Role-playing. To má přesně tu starou dobrou fantasy atmosféru, klasika z toho přímo dýchá... stylové ilustrace od Liz Danforth, prostě nádhera.
Autorská citace #48
9.10.2009 16:10 - Felouen
Dopis z Dálavy píše:

(zároveň is myslím, že win 3.2 nikdy neexistovaly)

Win 3.2, scroll down. Ha! Ha! Existovaly! Sice jsem původně mívala 3.1 a ne tu čínskou verzi 3.2, a tudiž jsem se ve vzpomínkách spletla, ale nic nemění fakt na tom, že existují. :D Mwahahaha.

Alnag: A jak je to tedy s tím oldschool? Proč by to měl být nový výmysl, když oldschool RPG hry prokazatelně existují? Nebo se rozlišuje mezi PC a pen-and-paper RPG?
Autorská citace #49
9.10.2009 16:26 - Alnag
Fel: Tak jasně, že se rozlišuje mezi PC a PnP RPG. Ale jde o to, že existují záznamy i očitá svědectví (nejen Gygaxovo) o tom, jak se hrálo original D&D (oD&D) nebo basic D&D nebo AD&D 1e a rozhodně to nesedí s tím stylem, který se snaží simulovat tzv. oldskoolové hry nebo myšlenková škola. Oldskool v PnP RPG je zase další módní vlna, která přejde... brzo.
Autorská citace #50
14.10.2009 13:46 - Quentin
Teď mě napadají jen dnd, burning wheel a fate. Ale hlavně bych si zahrál; čelákovické hry se teď moc pravidelně nescházejí a já mám absťák.

btw alnag: my jsme dost takhle "oldshool" hráli staré drd.
Autorská citace #51
14.10.2009 13:57 - Pety
Tak BW nebo fate(respektive Star wars ve fate) bych si dal taky
Autorská citace #52
14.10.2009 13:59 - Blaine
Nabizim, sve DM sluzby komukoliv, kdo by mel misto kde hrat v jihlave behem pracovniho tydne kdykoliv od pul seste:)
Protoze jsem na tom behem tydne presne jako QuentinW... abstak, abstak!
Autorská citace #53
14.10.2009 14:15 - Jerson
Koukám na I Robot a napadlo mě, že bych si rád zahrál humaniodního robota.
Autorská citace #54
14.10.2009 14:15 - Sosáček
Tak neco dame :)

BW bych dal urcite a tak.

A kdyz tak mluvite o SW, kouknete sem: http://platonicsolid.blogspot.com/search/label/Star%20Wars
Autorská citace #55
14.10.2009 14:22 - Merlin
Blain: přijed přes týden do Přerova :) můžeš si zahrát medium level :D
Autorská citace #56
14.10.2009 14:25 - Blaine
nemam sanci se nekam jeste dostavat...:/
Hlavne potrebuju byt po ruce a v dosahu vetsinu casu, jsem jeden z mala, kteri se vyznaji v tom bordelu, kteremu se rika Metropolitni sit v Jihlave. Teda jako v tom, kam vede jakej kabel, kde je spojka, na koho se obratit, pokud se nekde neco pokazi, k jakym lidem chodit pro klice do kotelen, ve kterych je rack a tak.
Autorská citace #57
14.10.2009 14:35 - Merlin
No jooo..haná ti není dost po chuti...a navíc se bojíš, že nehrajem dost nooobl :)))))))
Autorská citace #58
14.10.2009 14:37 - Blaine
Ale prd:) Prizemni hry maji taky svy kouzlo, hlavne maji vetsinou koule a neboji se veci, ktere ja treba u sebe tedka nemam. Takze ksa, ze nehrajete dost nobl! A s Babajem bych si urcite rozumel, kdyz jsem s nim prezil tolik let v jedne guilde ve WoW:P
Autorská citace #59
14.10.2009 14:41 - Quentin
Sos:
1 nikdy jsem to nehrál
2 systém jen matně tušim (mám staženou ješte nerevised verzi)
3 zatím jsem hrál fantasy vždy hlavně dnd stylem, takže nějaké poetické a tragické věci mi zpočátku asi nepujdou.
4 jelikož nemám pravidla, tak se mi to nechce moc masterovat

still interested?
I am :)
Autorská citace #60
14.10.2009 14:44 - Merlin
Blaine: ale mě by asi trefil šlak..dva rypáci a powergameři by bylo i nad mé síly

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068826198577881 secREMOTE_IP: 3.141.31.209