Střípky

Sosáček
8.10.2009 15:36
Co byste si rádi zahráli?
Pochlubte se. Třeba se dohodneme.
Autorská citace #1
8.10.2009 15:37 - Sosáček
Já mám v poolu ke hrani:
Eclipse Phase
Burning Empires
(whatever) Star Wars
co vy?
Autorská citace #2
8.10.2009 15:47 - Nachtrose
Pokud se to nebude hrat na dalsim srazu, tak jsem mimo, ale rad bych si sahnul na:

Shadowrun
FATE
MtA ( ktery se nam bohuzel krizil s Kafikem )
mozna Eclipse Phase ci SW
a kdo vi, snad nakonec i Jersonuvu Omegu/CPH

ze seznamu dost ukrajuje ma mala znalost ruznych systemu.
Autorská citace #3
8.10.2009 15:54 - wlkeR
Já moc non-D&D systémů neznam... resp. neznam žádný, takže bych si rád zahrál opravdu cokoli.
Omega vypadala luxusně :)
Autorská citace #4
8.10.2009 15:57 - Sosáček
Nemyslím nutně systémů. Třeba postav, světů, témat, whatever.
Autorská citace #5
8.10.2009 16:04 - Blaine

Nevim uz kde jsem na nej narazil, ale coolness factor tehle ilustrace si zada, abych si tuhle postavu zahral! Bohuzel nemam s kym:/
Autorská citace #6
8.10.2009 16:28 - wlkeR
Blaine: Neředěný souhlas! Ale takových ilustrací bohužel je...
Dopis: Aha, tak to je jiná, ale moje odpověď to nemění. Trpím mnohočetnou (kde mnoho je něco kolem 10ti a každý měsíc něco jiného) RPG osobností, tématicky a settingově jsem taky happy kdekoli, takže jestli bude někdy někde nějaký volný místo, s radostí ho obsadím.
Jen jakejkoli crunch potřebuju dostat dopředu, chápu dost pomalu :/
Autorská citace #7
8.10.2009 16:28 - Jerson
Strašně rád bych si zahrát sluhu typu Saturnin, jedno v jakém systému nebo settingu (tedy nevadilo by ani nějaké low fantasy)
Autorská citace #8
8.10.2009 17:46 - Element_Lead
Jsem v obdobi, kdy bych si chtel zkusit ruzne systemy ruzne pribehy. Nejlepe kratke a vystizne one-shoty.

Don´t Rest Your Head (one-shot)
Mountain Witch (one-shot)
Star Wars: Saga Edition - jednou za Jedi Padawana a jednou za Bounty Huntera (kratsi kampan)
D20 Modern jednou ve stylu Black Hawk Down podruhe ve stylu S.T.A.L.K.E.R. (one-shoty)
Hunter the Vigil - v atmosfere prvnich serii serialu Supernatural (kratsi kampan)
DnD 4e - pravidelnou hru 1x tydne (dlouhou kampan se silnym pribehem okolo me postavy s pointou)

Hmm. Je dulezite mit sny. Olomouc je na tydle veci dead city.
Autorská citace #9
8.10.2009 17:47 - Noldo2
Demon the Fallen
In Nomine
Vampire:the Requiem - Rome
Autorská citace #10
8.10.2009 18:09 - Lokken
V podstatě cokoliv co nemusím vyprávět sám! Namátkou:

Fate - je to trochu trapné, ale o tomhle jsem jsem zatím jen četl...
Hunter: the Vigil - moc rád bys si tohle aspoň vyzkoušel!
Mage: the Ascension - klidně i nějákou kampaň.
Star Wars Saga Edition - tuhle hru sice vedu, ale hrál jsem ji snad 2x :-(
...a spousta dalších...
Autorská citace #11
8.10.2009 18:17 - Alnag
Já bych si rád zahrál:

Exalted (hrál jsem to jednou, strašně se mi líbilo mít tu hromadu kostek na házení... asi zase nějaký výživný one-shot).
Star Wars (chtěl bych si zahrát za Jedie, d20 rulez, ale zase nejsem otrok systému, nejlépe v období těsně po rozkazu 66, moje oblíbené)
docela pokukuji po nějakém WoD, ale mám z toho takové rozporuplné pocity (asi to bude znít hrozně hereticky, ale settingem mi nějak víc sedne McWoD)
těším se na Eclipse Phase (tu si snad i zahraju)
rád bych zkusil Mutant City Blues nebo Trail of Cthulhu (nebo obojí)

uff... to je asi momentálně všechno
Autorská citace #12
8.10.2009 18:19 - Alnag
Jinak Sosáček to explicitně nenapsal (ale možná to tak myslel), ale lidé často GMují to, co by chtěli hrát. Možná, že by nebylo od věci to někdy vyměnit a GMovat lidem to, co oni chtějí, hrát a za to být GMován na to, co vy chcete hrát.
Autorská citace #13
8.10.2009 18:25 - Beny
Yashamaru tak Stalkera teď kamarád připravuje jako víkendovej shadowrun, tak sem zvědavej, je fakt magor, už sme hráli i Jericho a byl to mazec -:))))
Autorská citace #14
8.10.2009 19:13 - Jerson
Alnag píše:
Jinak Sosáček to explicitně nenapsal (ale možná to tak myslel), ale lidé často GMují to, co by chtěli hrát. Možná, že by nebylo od věci to někdy vyměnit a GMovat lidem to, co oni chtějí, hrát a za to být GMován na to, co vy chcete hrát.

A riskneš, že jiný GM povede tvé oblíbené téma tak dobře, abys byl s hrou v jeho světě spokojený? (: )
Nicméně máš pravdu, v předválečných letech bych si zahrál velmi rád. Iridin by si zase určitě řád zahrál ve světě StarGate, kterou nám už dvakrát připravil na Silvestrovské hraní.
Autorská citace #15
8.10.2009 19:33 - Alnag
Jerson: Určitě radši, než ho povedu a budu se dívat, jak mi ho przní hráči...

Navíc jsem jako hráč podstatně méně náročný než jako DM... takže jsem i v klidu.
Autorská citace #16
8.10.2009 20:15 - Blaine
Yashamaru: hele nechces nejaky kontakt na jednoho clena moji party, docela v Olomouci trci a mozna by si rad zahral tu ctvrtou edici.
Autorská citace #17
8.10.2009 20:17 - Colombo
Odpovím velice podobně jako Alnag.

Já bych si rád zahrál...
Autorská citace #18
8.10.2009 21:06 - Pety
Petyho wishlist:
Star wars!!!(v obdobi great jedi purge)
Eclipse Phase(Sosacku???)
Exalted
Burning Wheel/Empires
Magy(the Ascension)
Autorská citace #19
8.10.2009 21:17 - wlkeR
Dobře, když tak koukám na dostupné možnosti, asi své preference přecijen vyhraním: beru fantasy a moderní settingy, ale vesmír není nic pro mě.
A mluvě o nedostatku herních příležitostí, vážně by to chtělo nějakou výzvu k updatu seznamky...
Autorská citace #20
8.10.2009 22:01 - Sosáček
Píše:
Eclipse Phase(Sosacku???)

Hele, už mám vymyšleno asi šest scén. Bejt to kampaň s lidma který znám, tak je to nadprůměr co do přípravy a už to hrajeme, ale u oneshotu s neznámejma si to nedám, takže to ještě potrvá. Potřebuju wingmana a pár hodin, abych z toho vyrobil něco koherentního.

Alnag: Nevím nakolik můžu mluvit za Sosáčka (on toho nakecá, znáš ho), ale asi to tak myslel.

...

Zahrál bych si fantasy. Ze světa, kde elfové jsou mocní a nesmrtelní, trpaslíci mají síně pod horami, do hlubokých lesů se nikdo neodváží, ve zříceninách žijí banditi a hrdinové jsou obyčejní lidé, co něco obětovali pro to, po čem jejich srdce touží a uspěli. Pro lásku, pro svobodu, pro pomstu, pro bohatství a moc ...

A ti co neuspěli? O těch zpívá vítr, když se prohání komíny domů měst vypálených ve zbytečných válkách, a šeptá o nich vánice, když se žene nad nekonečnými pláněmi a tančí na zamrzlých jezerech.

(právě jsem měl fantasygasmus. hlavní inspirace, Burning Wheel a zaklínač, děkuji za pozornost.)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087126016616821 secREMOTE_IP: 54.234.136.147