Střípky

t2001
17.7.2009 09:35
Kde koupit pravidla..
Ahoj, věřím že se tu najde někdo s podobným problémem jako já. Hrajeme se skupinkou dle 3.5v pravidel, ale většinu materiálů máme z netu nebo v elelekronické podobě. Rádi bychom si koupili aspon jeden kus těchto pravidel(a také nějaké další hlouposti k tomu) ale zatím se mi nepodařilo objevit nějaký obchod kde tato pravidla sehnat. Má někdo nějaké dobré zkušenosti prosím?
Autorská citace #1
17.7.2009 10:01 - ShadoWWW
No nejlepší obchod v Česku na DnD je Černý rytíř. Má pobočku v Praze a Brně, sboží ale posílá po celé ČR i SR. Prodává už ale jen novější 4. edici DnD.

Další možností je nakupovat v zahraničí. Tam je možností víc. Mně nejvíc vyhovuje americký Amazon, má na skladě i 3.5 edici.

Osobně si myslím, že nejlepší pro začátek je koupit si v Rytíři Player´s Handbook 4.0, Dungeon Master´s Guide 4.0 a Monster Manual 4.0 a pak se uvidí. Rozhodně doporučuji si stáhnout i Character Builder (přímý odkaz ke stažení zde), který ušetří hodně práce s vytvářením postav.
Autorská citace #2
17.7.2009 11:40 - Nerhinn
Nedávno házel Lokken na Fénix inzerát, ve kterém píše: "Navíc můžu též nabídnout ke koupi D&D Monsters Manual a Dungeon Masters Guide pro 3,5 edici pravidel, cena 300 kč/ks a při odebrání obou 550 kč. Preferuji předání v Brně."
Autorská citace #3
17.7.2009 16:08 - Lokken
Děkuji za PR Nerhinn :-)
Ano, mám na prodej D&D Monsters Manual a Dungeon Masters Guide pro 3,5E. cena uvedena výše.
Autorská citace #4
17.7.2009 16:44 - Malfin
Podobný probléme jako ty jsem řešil před nějakou dobou. Nutno říci, že to u nás v obchodě sehnat nejde. A pokud jsem narazil na nějaké poslední skladové kusy chtěli za to nehorázné sumy. Doporučuji koupit od někoho nebo ze zahraničí.
Autorská citace #5
17.7.2009 17:44 - Sidalir
Mám úplně ten samý problém (a hráči odmítají přejít na 4e)
Lokkene, pokud nebude mít uživatel t2001 nic proti já bych obě příručky koupil.
Bydlím kousek od Brna (když tak mi napiš na ICQ)
Autorská citace #6
17.7.2009 17:58 - t2001
Sidalir klidně se s Lokkenem domluv :) sice jsem se ptal "první" ale tvá nabídka je "první" takže je ferové ti ji přenechat.
Jinak já bych chtěl 3.5v pravidel, 4v jsem viděl a nelíbilo se mi to. Já jsem si toho, že to budu muset koupit v zahraničí vědom. Ale právě že když je tolik možností kde to v zahraničí koupit chtěl jsem nějaký již vyzkoušený zdroj. MOžná zkusim to Amazon
dík za rady :)
Autorská citace #7
17.7.2009 21:30 - Vannax
t2001: Budu si ted z US objednavat par knizek, takze tam muzu prihodit i ty pravidla pro 3,5 ed. jestli chces.
Predat je muzu pak v Praze, az dorazi, platba pri predani v Kc prepoctem dle CNB v den uhrady zbozi + cast postovneho.
Autorská citace #8
18.7.2009 01:31 - Kibic
Mně funguje dobře amazon.de, beru odtud většinu beletrie a sem tam i nějaké to rpg. Typicky to jde tři dny až tejden, cenově je to cca na úrovni britského amazonu, nejsou starosti s celnicí.
Autorská citace #9
18.7.2009 11:36 - Felouen
S tím clem se něco měnilo, teď je nastavená vyšší hranice na knížky, kdy se začíná vybírat, mám pocit tak kolem 2-3k Kč. (nebo to bylo 300-500$?)
Autorská citace #10
18.7.2009 13:22 - Lotrando
150 euro
Autorská citace #11
19.7.2009 09:36 - Magus
Jo a na wizardech jsou pravidla pro rychly zacatek... Nemuzu URLovat sem na mobilu
Autorská citace #12
31.3.2010 14:09 - Rest
Já taky sháním pravidla na 3.5, alespň PH, ale pořizovat je přes amazon nebo ebay příjde dost draho kvůli dopravě. V antikvariátech jsem taky nepochodil a updateovat na čtvrtou se mi nechce. Najde se tu někdo kdo přešel na 4e a zbavuje se staryho Player´s handbooku 3.5??
Autorská citace #13
31.3.2010 14:17 - wlkeR
Já se 3.5 PHB zbavím s největší radostí, řekněme za 260 (polovina nákupní ceny; stav je dobrej, až na pár teček propiskou u tabulky zbraní - myslím, že jsem měl potřebu si označit, které z nich jsou povoleny v Oriental Adventures) + poštovný, pokud se kupujícímu nepovede mě odchytit někde na trase Č. Budějovice - Plzeň - Cheb - Sokolov.
Kdyby byl zájem i o 3.5kovej Monster Manual, prodam obě knížky za 500 (zase + poštovný.)
Autorská citace #14
31.3.2010 14:26 - Jarik
Kyblohlav>
vim, ze Babau14 chce 3.5 PHB. Koupim to pripadne za nej. (pokud mi to vecer potvrdi)
Pokud se muzem sejit behem zitrka nebo patku, tak muzem poresit odkup v CB.
Autorská citace #15
31.3.2010 18:20 - wlkeR
Jarik: Zejtra ve 4 z ČB odjíždim, a i kdybysme se stihli potkat, manuál je doma; takže bych jen rád věděl, esi se s nim mam v pondělí vlect do ČB nebo bude lepší ho nechat na divokém západě.
Autorská citace #16
31.3.2010 18:38 - Jarik
Kyblohlav>
tak to nech plavat.
Autorská citace #17
1.4.2010 06:00 - Rest
Kýblohlav: tak já to teda beru, šéfe, i s tim monster manualem :)
Autorská citace #18
1.4.2010 09:47 - wlkeR
Rest: OK, jen upozorňuju, že v MM je taky pár poznámek, a to v obsahu. Tyhle sou ale tužkou a značí, který monstra jsou hratelný jako postavy (+možná ještě něco).
Jinak jsou obě knížky ve slušnym stavu, nepotrhaný, soudržný.
Autorská citace #19
1.4.2010 12:07 - Rest
bez problémů, poznámky si píšem všichni, dokud tomu nechyběj stránky je to v pohodě :)
Autorská citace #20
8.6.2011 12:47 - Gurney
Přemýšlím o koupi core Eclipse Phase a zhruba teď někdy vychází 3.vydání s doplněnými erraty a novými ilustracemi a já bych chtěl tu novou, Amazon má ale mezi produkty jen první vydání. Netušíte někdo jestli jde o jejich lenost nebo jestli údaje aktualizují? A nezkoušeli jste někdy napsat Amazonu o konkrétní vydání nějaké knihy?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079735994338989 secREMOTE_IP: 3.21.248.119