Střípky

Vannax
5.6.2009 15:06
Průzkum návštěvnosti d20.cz
Máme sice obecné informace o návštěvnosti d20, ale jedná se o víceméně nicneříkající číslo. Zajímalo by mně, kolik lidí navštěvuje tuhle stránku pravidelně (řekněme alespoň jednou týdně).
Pokud vám to není vyloženě proti srsti, tak se zkuste ozvat i když jste třeba jen pravidelní čtenáři a do diskuzí se třeba ani nezapojujete.

A aby z toho byl trochu jasnější obrázek o tom, jaká skvadra návštěvníků sem pravidelně chodí, připište pokud možno i RPG hru, kterou preferujete.
Díky, VNX
Autorská citace #61
12.6.2009 10:07 - kuba
Kostku opět navštěvuji pravidelně a snažím se přečíst co nejvícero. Do diskuzí opravdu nezasahuji, nebo zcela ojediněle.

Momentálně nepreferuji vůbec nic, protože mi na nic nezbívá čas.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17821598052979 secREMOTE_IP: 54.160.19.155