Střípky

Vannax
5.6.2009 15:06
Průzkum návštěvnosti d20.cz
Máme sice obecné informace o návštěvnosti d20, ale jedná se o víceméně nicneříkající číslo. Zajímalo by mně, kolik lidí navštěvuje tuhle stránku pravidelně (řekněme alespoň jednou týdně).
Pokud vám to není vyloženě proti srsti, tak se zkuste ozvat i když jste třeba jen pravidelní čtenáři a do diskuzí se třeba ani nezapojujete.

A aby z toho byl trochu jasnější obrázek o tom, jaká skvadra návštěvníků sem pravidelně chodí, připište pokud možno i RPG hru, kterou preferujete.
Díky, VNX
Autorská citace #41
6.6.2009 01:20 - Element_Lead
Ja jsem chodim pravidelne kazdy den kdyz prijdu z prace. Hlavne me zajima prakticka teorie :) okolo hrani.

Hrozne se mi libi dnd4e kterou jsem i minuly rok masteroval a chystam se konecne dokopat do hrani znovu a chtel bych si nekdy zkusit zahrat Hunter the Vigil a Star Wars Saga. A jeste hraju Drd+ kdyz prijedu domu s kamaradama jelikoz se jinak nevidime tak kvuli tomu prekonam i odpor k tem pravidlum :)
Autorská citace #42
6.6.2009 01:47 - sirien
Nerhin: Ale ale? MtAwk nebo MtAsc? S kym?
Autorská citace #43
6.6.2009 09:49 - Nerhinn
sirien: Awakening. S pár lidmi v Brně, ale nějak nám to v poslední době zmírá...
Autorská citace #44
6.6.2009 16:38 - Goran
Pravidelný návštěvník. Momentálně hraju hlavně GURPS.
Autorská citace #45
6.6.2009 17:01 - pety
stranky navstevuju v podstate denne
v soucasnosti bohuzel nic nehraju ale velmi rad bych si zahral: SWd20,BW/BE,nebo wushu bohuzel sem se nedavno pristehoval do prahy a nikoho tu neznam :/
Autorská citace #46
6.6.2009 17:26 - Zero
Stránky navštěvuju aspoň 1x za týden, zajímá mě hlavně D&D 3e, ale občas se podívám i na jiné věci.
Autorská citace #47
6.6.2009 17:56 - Aeris
Pravidelný každodenný návštevník a momentálne príležitostne hrávam DnD 4e, Střepy Snů LITE, alebo Shadowrun 4e.
Autorská citace #48
8.6.2009 09:22 - Vannax
Jsem rád, že se ozvali i někteří, kdo se nepříliš zúčastňují diskuzí. Jen oživuju topik, aby se mohli ozvat i další.
Autorská citace #49
8.6.2009 09:57 - Peekay
Navstevnik skor obcasny (cca raz za tyzden), momentalne hram hlavne Sorcerera a Pendragon.
Autorská citace #50
8.6.2009 10:18 - Hchkrdtn
Chodím sem skoro denně. Nejraději mám hry z nového World of Darkness, ale momentálně se chystám na kampaň v Stories of the Empire.
Autorská citace #51
8.6.2009 10:30 - Korax
Navsteva stranek denne, DnD4e pravidelne 1x tydne. Na zbatek nejak nezbyva cas (BT, Shadowrun, DrD+...). Chtel bych zkusit Star Wars apod.
Autorská citace #52
8.6.2009 13:27 - Thracus
Tak za mně docela pravidelně se ukazuji na Cadwallonu d20, zbytek spíš pročítám
Autorská citace #53
8.6.2009 17:14 - Malfin
Zpravidla se tady objevuji každý den. Zpočátku jen DL, DnD, FR sekce. Teď pročítám vše co mě nějak zaujme.
Autorská citace #54
8.6.2009 18:30 - fogs
sem tam se tu objevim a ted jsem si nejvice zvykl na 4e :-D
Autorská citace #55
8.6.2009 19:08 - Remedan
Já d20.cz navštěvuji tak 2-3krát týdně. Se svojí skupinou hrajeme DnD 3.5E(dřív jsme hráli ADnD) a občas menší hru v CPH. Docela nás láká zkusit Star Wars.
Autorská citace #56
8.6.2009 20:56 - Yoltan
Jak je čas ...tak 2-3x týdně ...moc nečtu a moc nepřispívám.

Skalní příznivec ADnD (2E), alejinak cokoli kdykoli. Poslední dobou DnD4e.
Autorská citace #57
11.6.2009 17:59 - Vannax
opět jenom oživuju topik, aby nezmizel v propadlišti dějin....:)
Autorská citace #58
11.6.2009 18:37 - Alek
No já hraju už pár týdnů DnD 4e, ale zatím jsem si jen vytvořil postavu a snad jsem si ještě ani nehodil, páč hraju ve zdejších RPG kronikách a zatím jen krafeme. Ostatně práve v Kronikách trávím asi nejvíc času, pokud jde o Kostku, a pak samozřejmě kolem svého projektu Icefire. :-)

Co se týče ostatních částí Kostky, ostatní herní systémy mě moc nezajímají, ale s chutí si počtu nějaké příběhy, zápisky z hraní nebo historické exkurzy. V diskuzích se nejvíc zapojuju do technických témat stran fungování Kostky a pak do netématických (filmy, literatura). Ale ostatní témata (snad vyjma scifi) sleduju přes RSS.
Autorská citace #59
11.6.2009 23:31 - trinitron
mno tak taky tak denně a koukám tak celkově po všem hlavně naší skupině na DnD to je co mi zajímá asi nejvíc pak projíždím příručky a pravidla.
Autorská citace #60
12.6.2009 07:24 - Blaine
Zacal jsem jako klasicky lurker, pak jsem zacal psat vsude, kde mam (i nemam:P) co rict. S bandou hraju uz rok DnD 4ed, predtim jsme hrali DnD 3,5, ze ktere jsem utekl, hnedka jak to bylo mozne, protoze jsem byl hrozne vyburnovan a ted me znovu masterovani DnD bavi. Tedka momentalne pracuju na paragonske casti sve kampane nazvane "Vladci sedmi mori", na kterou tady sbiram napady a davam je dohromady.
Jinak co jsem vsechno v minulosti hral: zkousel jsem GURPS, WoD (asi tak pred sedmi lety, takze jsem z toho moc nepobral), jednu hru DrD (uz nikdy vic!), ruzne D20 systemy - Military, Urban Arcana a dalsi. Pak jsem chvilinku hral Shadowrun 3ed, prilis mnoho veci na precteni me odradilo. Tedka zacinam z dvema partakama Exalted a jeden z nich pokukuje po Fading Sunu, uvidime jak to pujde dal.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078543186187744 secREMOTE_IP: 204.236.220.47