Střípky

Vannax
5.6.2009 15:06
Průzkum návštěvnosti d20.cz
Máme sice obecné informace o návštěvnosti d20, ale jedná se o víceméně nicneříkající číslo. Zajímalo by mně, kolik lidí navštěvuje tuhle stránku pravidelně (řekněme alespoň jednou týdně).
Pokud vám to není vyloženě proti srsti, tak se zkuste ozvat i když jste třeba jen pravidelní čtenáři a do diskuzí se třeba ani nezapojujete.

A aby z toho byl trochu jasnější obrázek o tom, jaká skvadra návštěvníků sem pravidelně chodí, připište pokud možno i RPG hru, kterou preferujete.
Díky, VNX
Autorská citace #21
5.6.2009 16:22 - Magus
VNX: no jo ja si spletl ADnD s DnD...=p
Autorská citace #22
5.6.2009 16:57 - Alnag
Já sem vůbec nechodím :o) a hraju DnD 4e, SW Saga a cokoliv se namane...
Autorská citace #23
5.6.2009 17:09 - Packa
Celkem pravidelný čtenář, prakticky nikdy nepřispívám. Hraju hlavně CPH.
Autorská citace #24
5.6.2009 19:01 - thief
Ač to tak podle aktivity nevypadá, jsem tu každý den. Hraju DnD 3,5e ale teď mám půl roku pauzu pro nedostatek času a elánu. Dal bych klidně i 2e (po oprášení pravidel). Srdečně nenávidím 4e, která je příčinou toho že jednak sem nepřispívám a jednak jsem vynechal květnovou akci v Černým Rytíři (pohled do deníků postav mě prostě vyděsil).
Zdravím andtoma a wraitse. :-)
Autorská citace #25
5.6.2009 19:11 - Gurney
Pravidelný návštěvník kdykoli sednu k počítači, což se poslední dobou děje prakticky denně. Momentálně hraju jako hráč 4e, GMoval jsem Star Wars Saga Edition, což v posledním asi půl roce bohužel "zamrzlo" a párkrát jsem se svou skupinou hrál i FATE. Byť jsem ho zatím téměř nehrál tak mě zajímá WoD a CPH, který jsem bohužel nehrál vůbec.
Autorská citace #26
5.6.2009 19:19 - Kibic
Pravidelný návštěvník, momentálně nehraju nic. Hry: DnD 4e, Shadowrun, Exalted.
Autorská citace #27
5.6.2009 19:31 - klumprt
Na stránky koukám pravidelně,i když v poslední době je to bída.Připadá mi,že je spousta keců okolo,ale žádný náměty na dobrodružství,nebo setkání,příhody a tak...,prostě žádná inspirace,jakoby se to nejdůležitější a to je příběh dostalo do pozadí....Jo,jasně,kašleme na keci-hned k věci:hraju DrD+
Autorská citace #28
5.6.2009 19:46 - sirien
WW = White wolf. Obecně World of Darkness... HtV už Sethi prozradila jako Hunter the Vigil
Autorská citace #29
5.6.2009 20:13 - Faire
Jsem tady celkem pravidelně, občas přispěju, spíše jen čtu. Z donucení připravuju DnD 4, pokukuju po Shadowrunu, přemýšlím jak nějaký z existujících systémů modifikovat tak, aby mě v něm bavilo hrát a nedalo to moc práce :)
Autorská citace #30
5.6.2009 20:19 - andtom
Chodívám sem vždy, když jsem na netu, a to bývá většinou každý den.
Hraji DnD 4ed a jsem spokojen. Ale klidně bych hrál i 3ed nebo AD&D nebo případně i něco jiného (třeba sci-fi) - pro mě je to záležitost fajn lidí, nikoliv pravidel.

P.S.: Moc mě těší, že sem napsali i lidi, kteří jinak moc nepíší.
Autorská citace #31
5.6.2009 20:28 - sirien
Ale. docela dost lidí se hlásí k SR... a já myslel že psát něco o SR by tu bylo plýtvání snahou.
Autorská citace #32
5.6.2009 20:31 - LZJ
To nějak rychle přibývá - tady je ale lidí.
D20.cz stahuju přes RSS a tak nějak průběžně sleduju diskuze, pokud se nejsou moc obsáhlé. články čtu spíš výběrově, hlavě se snažím neztratit přehled o dění a o hrách.

Hraju DnD 4e, teď zkoušíme TRoS. Jinak bych klidně hrál SW Saga nebo podle nějakých jednodušších pravidel - FATE, Wushu.
Autorská citace #33
5.6.2009 21:02 - JackPhoenix
Obvykle jsem tu několikrát denně, poslední dva roky nemám lidi, takže nehraju buď nic, nebo sem-tam D&D 3.5 s bráchou, konkrétně Eberron. :(
Autorská citace #34
5.6.2009 21:06 - Sidalir
D20 čtu obvykle jednou denně, před nedávnem jsem skončil se hrou DrD+(ale jednalo se o hardcore hru skoro bez pravidel!) a vedu DnD 3,5e. Původně jsem chtěl přecházet na 4.e, ale hráči jsou proti. (preferují "starý" systém magie a je pro ně zdrojem zábavy)
Autorská citace #35
5.6.2009 21:47 - Almi
já to sleduji také denně, někdy i častěji, někdy vůbec..když vidím, co je tu lidí, kteří nehrají protože ve svém okolí nikoho nemají, až mne to mrzí..co udělat nějakou mapu, kde kdo je, aby se lidi mohli kontaktovat?
Autorská citace #36
5.6.2009 21:50 - Alnag
Almi: Nechci být jízlivý, ale zkusils někdy v kliknout na odkaz Seznamka nahoře. Možná... budeš překvapen.
Autorská citace #37
5.6.2009 21:52 - sirien
To je mapa skupin, ne jednotlivců. Když nad tim tak přemejšlim, možná by to chtělo tuhle variantu zvýraznit, nějak... možná
Autorská citace #38
5.6.2009 22:46 - LZJ
Sirien: Mě zrovna to prostředí SR nikdy nepřitahovalo. To už bych radši nějakou fantasy současnost - jako WoD mágy nebo huntery.
Autorská citace #39
5.6.2009 22:58 - JackPhoenix
Já se k SR klidně přihládím taky...sice jsem ho nehrál nijak intenzivně, ale pár runů za sebou mám...stejně tak jsem nezmiňoval DrD a D20 modern...ani na jedno totiž nemám papírovou verzi příruček
Autorská citace #40
6.6.2009 00:13 - Nerhinn
Občas to tu proklikávám docela intenzivně a zkoumám, co je tu v archivech, občas sem pár dní nezabloudím. Ale v poslední době spíš první varianta :)
Hraju DnD4e, SW, MtA... naneživo pak v místních Kronikách Jersonovu Omegu (tedy CpH? Asi jo).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.05676007270813 secREMOTE_IP: 18.216.186.164