Střípky

Dalcor
25.2.2007 17:26
Už několikrát tu bylo zmíněno téma užívání, případně i barvení figurek. Pokusím se vám, milí čtenáři, dát alespoň nějaké základní informace o tom, co k barvení figurek budete potřebovat a jaké jsou některé základní postupy, případně některé věci, které přímo dělám pro barvení figurek.
7.3.2020 18:13 - obbivan
Ahoj. Já mám také PHOTON S. Terény tisknu primárně. Cena se dá ovlivnit výplní, respektive absencí výplně. Výhodou je rychlost. Při jednom tisku uděláš tolik kusů co se ti povede vecpat na tiskovou plochu.
8.3.2020 22:02 - Nachtrose
Tak jsem se koukal do sliceru a podle jeho přepočtu vychází HeroForge paladin na 18 centů když používám Prusament PLA ( 25€/kg ) včetně supportů.


*foto není moje*
10.3.2020 10:17 - Frostym
Zdravím,
měl bych obecný dotaz, jaké používáte modely na terén a např. stromy? Kupujete nebo vyrábíte vše sami?
Případně uvítám odkaz na jakýkoliv článek.

Díky!
22.3.2020 17:11 - Zarahel
Přidám svou troškou do mlýna a rovnou se zeptám, zda je zde někdo, kdo dělá figurky ze Super Sculpey? Napadlo mne, že bych chtěl čas od času ke své hře vytvořit originální figurku, nebo prvek (mám rád souboje v DnD) a sem tam tak hráče potěšit. Uvidíme, jak na tom budou mé další pokusy.

Páreček vzdušných elementálů.

Za případnou kritiku či odkazy předem díky.
2.4.2020 06:02 - Drobek87
link
Na Humble bundle terény a doplňky
3.4.2020 13:49 - ben222
Nazdar,
zkoušel tu nekdo nechat tlačit figurky treba v faxcopy
3.4.2020 14:55 - Drobek87
ben222 píše:
Nazdar,
zkoušel tu nekdo nechat tlačit figurky treba v faxcopy

Zatím je tisknu doma na Anycubic Photon S (resin),
Asi do 2 měsíců to chci rozšířit o Anycubic Mega X (filament)
Proč se ptáš?
3.4.2020 16:24 - ben222
Protože pokud máš nejaké figurky v pc a nechceš kvuli tomu kupovat tiskárnu,myslím že to je dobrej nápad.
4.4.2020 11:38 - Drobek87
ben222 píše:

Zkus zjistit spis treba na internetu (FB) jestli neni nekdo okolo tebe a urcite ti to asi udela levneji nez pres firmu.
Kdyz by jsi zkousel ten faxcopy, tak dej vedet jak tisknou. Jen podle stranky jedou pres filament.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087347030639648 secREMOTE_IP: 3.236.111.234