Střípky

Magus
17.2.2009 10:13
Nejlepší RPG PC hra
Jaká je vaše NEJ..??
19.3.2020 00:30 - Lethrendis
A když už je řeč o hodinách, co takhle WoWko? Strávil jsem u něj fakt hodně času:) Ne že by to byla dobrá hra, ale je silně návyková :)
19.3.2020 01:24 - Colombo
Když je tu řeč o návykových věcích. Co takhle kokain? Strávil jsem s ním fakt hodně času. Ne, že by to byla hra, ale je silně návykový.
19.3.2020 08:43 - LokiB
Colombo píše:
Ne, že by to byla hra, ale je silně návykový.


Ale nene :) To je vysloveně rekreační záležitost, oproti opiátům a metamfetaminům :P
Ovšem všechno to je pořád lepší než WoWko, to uznávám.

Chtěl jsem tu přidat hru Lords of Midnight, jenže to není původně PC hra, ale 8-bitovka. Ale pak jsem našel, že to má DOS-port, takže to sem patří taky. A pokračování Doomdark's Revenge. Někteří říkají, že jsou to adventury a ne RPGčka ... nu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057867050170898 secREMOTE_IP: 54.157.61.194