Střípky

Rytíř
29.8.2008 19:49
Online hraní
Diskuze o našich Kronikách i online hraní obecně.
Autorská citace #81
30.3.2020 15:44 - ShadoWWW
LokiB píše:
Nám se osvědčilo ve Skypu, že stačí, když si uživatel vypne kameru a zapne kameru, pak se přenos jeho obrazu většinou obnovil.

To jsme zkoušeli, ale pomohlo to tak ve třetině případů.

LokiB píše:
Skype má omezení v počtu účastníků i zobrazených (max 4 zvětšená okna další jen v malinkém náhledu).

Creators Edition má tu výhodu, že se dá propojit s OBS a jeho NDI doplňkem. To funguje tak, že během hovoru v tom doplňku vidíš NDI streamy kamer jako zdroje (tj. bez jmen volajících a v lepší kvalitě) a můžeš si je umísťovat na streamovací plochu na libovolná místa a v libovolné velikosti. OBS má také doplňek, který vytváří virtuální kameru, do které přenáší streamovaný obraz. Hráči pak ve Skypu místo tebe vidí to, co streamuješ (tedy sebe, tebe i hrací plochu).

Zoom toto omezení nemá a funguje ve dvou nastavitelných módech - buď jako Skype (což nechceš), nebo jako plocha, kde kamery volajících jsou rovnoměrně rozsmístněny. So OBS se to pak přenáší jako zdroj "Game obrazovka", kterou ořežeš pro každého hráče zvlášť. Není to tak pohodlné jako ten Skype CE, ale zas to netrpí chybami jako Skype CE.

Jinak NDI podporují všechny nové verze Skypu, ale jen z Creators Edice jde streamovat. V ostatních edicích vidíš při streamování jen černou barvu.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.34179401397705 secREMOTE_IP: 3.226.243.36