Střípky

Autorská citace #1
16.8.2008 01:17 - sirien
hm, hezké... při čtení jsem si vzpomněl na Sedm statečných, jak tam ten typ s těma nožema, nepamatuju se jméno, seřeže to dítě za to že prohlásí že je jeho otec zbabělec a seřve ho, že ve střílení není odvaha, ale že odvaha je v tom založit a živit rodinu
Autorská citace #2
16.8.2008 10:59 - Gurney
Rytíř píše:
Za každé dítě získá otec 1. úroveň. Malé děti ho nijak zvlášť nestimulují, proto ho dostává jen za dítě starší 1 roku.
Já bych spíš řekl že během toho prvního roku dosáhne aspoň dočasně epické úrovně :)
Autorská citace #3
16.8.2008 11:07 - Alnag
Každopádně by tento článek měl rozptýlit všechny pochyby o tom, jak to, že si kočka domácí nedává prostého vesničana k obědu. I když... jak stoupají kočky?
Autorská citace #4
16.8.2008 11:12 - pipux
Kočky cvicí zapomenutá umění leopardího kung-fu ... plíživě! No radši je ani nechtěj potkat :)
Autorská citace #5
16.8.2008 11:21 - Rytíř
Sirien: Dík :) Já na to vzpomínám celkem často, kdykoli hrdinové na ty sedláky machrujou.. nebo je když je nechají, ať si poradí sami.
Gurney: To ze mě promluvila čirá závist :))) Představa, že se chlapi o toho řvoucího malého sladkého teroristu v podstatě nestarají, protože mají své práce a starostí dost, ta mě fakt bere ;)
Autorská citace #6
16.8.2008 11:27 - Gurney
Rytíř: V tom případě bude zase matka v podstatě demigod :-D
Autorská citace #7
16.8.2008 16:48 - Fibriso
he, aneb bohem snadno a rychle... což teprv takový Kua-toa kovář, ten klade vejce po desítkách....
Autorská citace #8
16.8.2008 16:50 - Alnag
Fibriso: Proto je za vejce taky jen 1/10 normálu, protože vejce nekřičí, nekutálí se sem a tam po místnosti, nemusíš mu měnit podestýlku a tak vůbec... :)
Autorská citace #9
16.8.2008 17:02 - Gurney
No nevím jestli je lepší být třeba takoý dragonborní otec - sice napřed v pohodě ale pak se vylíhne deset takových uzurpátorů - jeden zapaluje dechem záclony, druhý mrazí polívku, třetí prská na setřičku kyselinu ... :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066174030303955 secREMOTE_IP: 44.213.99.37