Střípky

Autorská citace #81
18.5.2015 12:51 - Sparkle
Včera jsme v naší Fate kampani měli dost masivní souboj, kde za NPCčka jsem házela asi 50 hodů, z toho mi 1x padla dvojka, 2x jednička a všecko ostatní 0 nebo nižší.

V určitou chvíli jsem se přistihla, jak si zcela vážně prohlížím svoji židli a podlahu kolem sebe a stůl, jestli tam někdo nedal nějaký zaklínací obrazec.

Škoda, že se to nenatáčelo, bych dala ty kostky na ebay i s videem jako důkazem, že jsou fakt začarovaný. Myslím, že by se prodaly.
Autorská citace #82
18.5.2015 13:04 - York
Když mi to moc dobře padá, tak mi hráči seberou kostku a házejí s ní sami. Mizerové to jsou, je jich na mě moc ;)
Autorská citace #83
18.5.2015 14:29 - Nachtrose
Mám velký pytlík kostek pro "veřejné" upotřebení a pak mám pytlíček "svých" kostek, na které mi nikdo nesmí šáhnout. :-) Ale není nad to, když jsme se dohodli, že začneme všechno házet otevřeně ( přiznávám, občas jsem naklápej kostky v prospěch družiny... ), tak první 4 hody na d20 byli 18, 18, 17, 18...
Autorská citace #84
18.5.2015 21:35 - Pepa
Sparkle: V tom případě jsi byla svědkem jevu, který má pravděpodobnost 0,000 004026767%.

Jinými slovy jste statisticky dokázali, že kostky nejsou symetricky vyvážené, případně se s nimi někdo "naučil" házet :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072980165481567 secREMOTE_IP: 18.209.69.180