Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
16.6.2020 23:23 - sirien
Vaarsuvius: já ty stereotypy znám. Já jen tvrdim, že na ty archetypy vůbec nepasujou. Rozhodně ne tak, aby to bylo vtipný. A když ten vtip stojí na nadepsanejch osách, tak to s nima má společnýho hodně.

Jen řikám, že kdyby se někdo namáhal domyslet skutečně hodící se osy, tak by to bylo i vtipný.
17.6.2020 00:10 - Colombo
Proč je Neil Gaiman "The Lesbian"?
20.6.2020 12:31 - sirien
Protože Amanda je moc emancipovaná na to, aby měla za manžela chlapa?


20.6.2020 12:56 - Colombo
Píše:
Protože Amanda je moc emancipovaná na to, aby měla za manžela chlapa?

Well, not any more:

https://www.reddit.com/r/OutOfTheLoop/comments/gdud69/whats_up_with_the_divorce_of_amanda_palmer_and/
20.6.2020 13:40 - sirien
ah, well well well... tohle mě minulo. No, doufám, že se přes to Neil brzo přenese.
30.6.2020 06:17 - Xeth
Vážně nevážná hra herců z GoT. :)
Cast of Thrones
2.7.2020 01:18 - Colombo
V labáku budeme mít nového člověka. Neznám její jméno, ale je to level 3 statistician.

edit: nikdo v labáku to taky nepochopil:(
5.7.2020 03:18 - Naoki
Doctor: We had to remove your appendix.
JRR Tolkien: But that's where I explain why elves hate dwarves!

Her: My fantasy is eating whipped cream off each other, what's your?
JRR Tolkien: *big breath in*

Wife: Our beautiful baby girl.
Husband: She's got your eyes.
Wife: And your nose.
Gimli: And my axe.
12.7.2020 13:50 - Xeth
Něco málo k probíhající kontroverzi, na co jsem náhodou narazil:
Beyonce is black
12.7.2020 18:52 - malkav
Xeth: O_o ... asi mi uniká pointa
12.7.2020 19:08 - sirien
Xeth: LOL, to je perfektní :D Sice neni hezký opouštět s tim ohrádku vymezené diskuse, ale budiž Ti odpuštěno :D
15.7.2020 04:02 - Naoki
chtělo by to fakt téma jen pro darths and droids:
Píše:
Experiment: Imagine a game where you roleplay the down time in detail, and then gloss over the exploration and combat and finding treasure parts.
15.7.2020 04:19 - Colombo
Player: I don't have any money left so I will try to read a book in the local library.

GM: Ok, roll reading comprehension against the difficulty of the book.

Player: *rolls* 9

GM: Success! You are relaxed. Add 3 points to your relaxation score.
15.7.2020 07:27 - Log 1=0
Naoki píše:
chtělo by to fakt téma jen pro darths and droids:

Myslíš tohle?
17.7.2020 07:59 - Colombo
Marvel's New "New Warriors"

https://www.youtube.com/watch?v=5PCWUCv1rnU

Pořád nevím, jestli to myslí vážně nebo je to vtip.
17.7.2020 08:28 - Zarahel
Colombo píše:
Pořád nevím, jestli to myslí vážně nebo je to vtip.


No to je síla :DDD
Upřímně jediné co mi na tom přišlo snesitelné je poměr Like vůči Dislike...
17.7.2020 09:04 - Naoki
Píše:
I was expecting the next thing out of his mouth to be: “they don’t actually fight the villains, they just start hashtags on twitter to get them cancelled”
17.7.2020 09:15 - Vaarsuvis
Colombo: Mě přijdou fajn :) I když uznávám, že jména Safespace a Snowflake jdou trochu na dřeň s morálním poselstvím.

No, čas sehnat popkorn a bavit se z "diskuzí". :D
17.7.2020 10:37 - Log 1=0
Colombo píše:
Marvel's New "New Warriors"

Nevím, jestli jsem tak zažraný komiksák (pohled na 10 komiksů, co jsem si půjčil před třemi dny v knihovně a dneska půjdu pro nové), ale tohle už jsem zaznamenal před těmi čtyřmi měsíci. Jó, to byla kontroverze.
Přitom pokud to bude tak nedobré, jak se předpokládá, tak se to za chvíli stopne, protože to nebude vydělávat. Takových sérií už bylo. A jestli to překvapí, no tak tím lépe pro Marvel.
17.7.2020 16:22 - Jezus
Safespace :-D "He can create force fields, but he can only trigger them if he's protecting somebody else" ;-D ;-D ;-D

Jako Snowflake by ve finále "mohlo" být zajímavý charakter a hra s těmi slovy a významem "křehké"/"ostré" atd. má i určitou "uměleckou" hloubku. Kdyby tomu dali i nějakej skutečněj charakter a trochu s tím pracovali...

- třeba trauma ze šikany (ať už skutečné nebo domnělé; a třeba /nejen/ kvůli tomu "non-binary", ale protože bylo fňukna...), tudíž teď bude nejen "ostré", ale i občas skutečně nebezpečné...
- nebo naopak nějakou tu namyšlenost typu "jsem jedinečné, věnujte mi pozornost!"

... dalo by se z toho vytřískat i něco trvalejšího než sezónní záležitost.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096517086029053 secREMOTE_IP: 3.237.178.126