Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
3.6.2020 10:43 - Log 1=0
Jerson píše:
Taky nevím, kdo je ten týpek vykukující za konduktérem Boromirem

Mně připomíná tebe.
3.6.2020 10:58 - LokiB
Tak Legolas je ten elfí punker, ne? :)

Log 1=0 píše:
Mě připomíná tebe.


V této gramatické formě by bylo správně "Mě připomíná tobě" ;)
3.6.2020 10:59 - Jerson
Log 1=0 píše:
Mě připomíná tebe.

To jako vážně?
3.6.2020 11:21 - Log 1=0
Loki: No jo, no.
Jerson: Viděli jsme se jen jednou, takže si tě možná špatně pamatuju, ale jo.
3.6.2020 11:54 - Jerson
Mojí fotku vidíš v ikonce :-)
3.6.2020 13:00 - Quentin
Lies, to je authentic Jagged Aliance character!
3.6.2020 13:11 - Jerson
To si trochu pleteš :-)
3.6.2020 13:23 - sirien
Hlavně co tu ikonku pamatuju to si Ty za mlada - před stresem z manželky a dětí, v době, kdy si měl vlasy... Kdo ví, jak vypadáš dneska :p
3.6.2020 13:28 - Jerson
Ta ikonka je kreslená podle fotky z roku 2016, tedy v době, kdy jsem byl v největším stresu. Ale díky, cítím se pořád stejně mlád :-)
Každopádně tady je to OT.
3.6.2020 14:21 - LokiB
Jerson píše:
Každopádně tady je to OT.


Jak to? Já se zasmál ;)
3.6.2020 14:28 - Jerson
Fakt? Tak potom je to v pořádku.
8.6.2020 14:46 - Jerson
Sice nestala, ale příběh je to dobrý. Hlavně může ukázat, jak různí miliardáři můžou přijít k bojové technice :-)
11.6.2020 14:09 - Aegnor
11.6.2020 16:39 - sirien
Avatar Trivia Face Off! [cc]

...musíte znát Avatara.
Pokud navíc znáte i ty YTery, je to místy milej bonus.
11.6.2020 22:49 - Colombo
S Avatarem to nemá nic společného. Je to o nějakém trapném anime.
16.6.2020 18:13 - Vaarsuvis
"Politický" kompas hráčů DnD
16.6.2020 18:43 - Šaman
Sebe jsem našel pod DM, ale už vím, proč na dračáku nemohu najít svůj ideální protějšek. Neexistuje. :/
Byla by to "The pagan girl" s jediným rozdílem od křesťanky, že jí nevadí velké panteony bohů.
16.6.2020 20:38 - sirien
...a fakt, že ani jeden z těch jinak vtipnejch stereotypů nedává vůbec žádnej smysl na ani jedný z těch dvou os, čímž celý vtip zcela ztrácí pojící linku, vzájemné srovnání a jakýkoliv hlubší rozměr, je ukázka toho, proč je špatné tahat politiku do absolutně čehokoliv, co přijde pod ruku.
16.6.2020 23:07 - Vaarsuvis
sirien: proto jsem slovíčko "Politický" hodil do úvozovek, neboť s politikou to opravdu nemá nic společného.
Celé to působí jako výtvor z jedné komunity na redditu, která tento typ memů s kompasem vyrábí a pracují se stereotypy vázanými k jednotlivým směrům i když nemusí být zrovna správné, ale čert to vem, hlavně že jde o vtip, stejně kompas není zrovna reprezentativní systém.
Ty stereotypy zpravidla jsou:
červená (autorit. levice): komunisti (tady zrovna chybí), agresivní SJW (ex-christian girl), či sociální autority (the DM- má hlavní slovo, ale myslí i na ostatní, tedy hráče)
modrá (autorit. pravice): náckové (pretend fascist), autoritáři ("the GM"), tradicionalisti/reakcionáři (christian girl, monarchist)
zelená (liberál. levice): hippies (trochu steven universe), homosexuálové, furries, anarchisti, protože velký důraz na práva jednotlivce, genderové identity, nezávazný sexuální život apod.
žlutá (liberál. pravice): byznysmeni (game store owner), boháči (dice hoarder), libertariáni, co ti s chutí ustřelí palici (murderhobo, gunslinger).
A zvláštní kategorií je fialová, která někdy v kompasu nahrazuje žlutou. Na redditu panuje úzus, že žlutá patří "pravé" liberální pravici, zatímco fialová je vyhrazená individuím, která surfují na 4chanu, nosí fedory, bydlí u mámy ve sklepě, milují anime (a obzvláště loli charaktery) a sem tam hlásají "Daň je zločin", což je zde krásně ilustrováno Trevorem.

Edit: Ale jo, jinak spousta postav byla nastrkána někam, kde bylo zrovna místo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095909118652344 secREMOTE_IP: 3.235.75.229