Střípky

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
31.1.2019 18:42 - Aegnor
31.1.2019 19:33 - Šaman
Doporučuje i vyhlášený odborník na zdravou duševní výživu doktor D (Dr.D)
1.2.2019 22:47 - Šaman
1.2.2019 23:04 - sirien
hm.

Moje jediná delší hra DnD 4e bylo Curse of Strahd s Alnagem. Hráli sme Sovětské a Americké olympioniky s nimiž se cestou na zahájení her letadlo propadlo mlhami do Ravenloftu.

Můj přeborník ve vrhu kladivem, totiž trpasličí paladin - materialistický atheista s gigantickým tepaným Kapitálem místo štítu, byl docela zábavná postava (a různé zombie se pod silou Leninova učení preventivně rozpadaly samy). Nutno říct, že to přežité aristokraticky vykořisťovatelské státní zřízení co tam Strahd praktikoval nemělo po našem příchodu dlouhého trvání. Pokud se pamatuju epilog naší hry dobře, tak je Barovie dodnes a navěky zmítána revolucí proletariátu nekonečně se střídající s kapitalistickým imperialismem.

...nejsem si úplně jistý, jak moc kdo z nás kdy očekával, DMa nevyjímaje, že by ta hra vypadala jako ten horní obrázek. Ale je pravda, že to byla 4e a že 5e Strahdovi vrátila dost temnější atmosféru :D
2.2.2019 07:55 - Vojtěch
Pro ty, co to ještě neviděli - Bambi
7.2.2019 13:22 - Sadako
Já jenom podotknu, že Dracula Untold (horní obrázek) je mrdka všech mrdek a i ta debilní komedie s tím gerontem (nepamatuju a jsem líná googlit) bude pravděpodobně lepší. Pokud by někdo chtěl hrát RPG jako Dracula Untold, asi by bylo rozumné propíchnout mu srcce dřevěným kolíkem a zbytky spálit.
I ten oslavný rumunský film ze 70. let, kde je Vlad Dracul oslavován málem jako předzvěstovatel proletářské revoluce, je lepší než Dracula Untold.
7.2.2019 13:44 - Šaman
Přiznám se - neviděl jsem ani jeden z těch dvou filmů. Ten první mi kompozičně/barevně hodně připomíná Batmana. Řekl bych, že to je variace na klasické meme: Jak naše DnD příběhy začínají <obrázek Společenstva>… a jak končí <Monty Python>.

Jinak na velmi volně převyprávěné motivy Curse of Strahd, které jsem slyšel dřív, než Kletbu četl, máme taky jednu linku v dračáku. Jednu z těch temnějších. Ona zmínka o tom, že dcera unikla se skupinou dobrodruhů bylo intro ke kampani, která se nikdy nekonala, ale v jiné kampani se pak Krkavec objevil jako protivník v době, kdy uz byl starý a tak nějak smířený.
Zajímavé bylo, že ho ovládalo ještě větší zlo, což si upír uvědomoval a nenáviděl. Tak sice musel splnit všechny rozkazy, ale často to dělal doslova a co mu nebylo řečeno, to neudělal. A družina byla jedna z cest, jak se z toho područí vysvobodit, tak ji tajně po záporácku podporoval. Vznikl velmi zajímavý záporák, ze kterého sice měla družina hrůzu, ale občas nastala situace, kdy se museli navzájem podržet, protože jejich společný nepřítel byl aktuálně o řád větší hrozba.
10.2.2019 09:03 - Colombo
Dungeon Meshi -- Delicious in Dungeon:

Parta hrdinů jde do dungeonu, ale protože nemají dostatek zásob, rozhodnou se pro to vařit z toho, co tam dole uloví (i.e., monstra). Pro labužníky jsou přiložené i recepty s postupem.

zde
10.2.2019 10:48 - Naoki
Colombo +1
Vrele doporucuji, krome zajimaveho a zabavneho konceptu je hezky videt ze veci maji promyslene mnohem vic nez je obvykle. Nedockave cekam az vyjdou nove dily.
18.2.2019 17:37 - Aegnor
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.27173614501953 secREMOTE_IP: 34.203.28.212