Prostředí

Markus
20.11.2015 16:07
Svébytný průvodce Údolími a Velká pouť Říšemi.
Autorská citace #21
28.4.2022 23:27 - Dukolm
Tak to jsem tedy špatně pochopily a omlovám se Sarifalovy. V článku upraveno.

Obrázky obálky byly u všech originální tak jsme v tom pokračoval. Ale říkal jsem si že se musím podívat po něčem co to zvládne vytáhnou z pdf jako obrázek rozumně. Pokud to někdo dodá tak klidně prohodím obrázky.
Autorská citace #22
28.4.2022 23:38 - strucky
Dukolm píše:
Ale říkal jsem si že se musím podívat po něčem co to zvládne vytáhnou z pdf jako obrázek rozumně. Pokud to někdo dodá tak klidně prohodím obrázky.

Záleží, jak velká bývají vstupní pdf, ale pokud do nějakých 25-50MB, tak se dají použít různé online služby (mívají omezení na velikost pdf). Výstupy bývají dost v pohodě.
Autorská citace #23
28.4.2022 23:39 - York
Dukolm píše:
Ale říkal jsem si že se musím podívat po něčem co to zvládne vytáhnou z pdf jako obrázek rozumně.


Na to existuje fakt spousta možností. Pár jich je popsanejch třeba tady.
Autorská citace #24
29.4.2022 09:47 - sirien
win shift s
Acrobat - extract page - export as image
Autorská citace #25
29.4.2022 10:10 - Pan Bača
mám ho v druhém PC, pošlu
Autorská citace #26
29.4.2022 14:30 - Markus
Já mezitím překlad tiše eviduju v databázi.

Chtěl jsem napsat, že se tak zařadil k překladům pro AD&D 2e, kterých je ve skutečnosti celkem dost (viz vlaječky v pravém sloupci)... ale koukám, že je to vlastně pro první edici! Tak takových moc není. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053274154663086 secREMOTE_IP: 54.166.234.171