Prostředí

ShadoWWW
7.8.2013 05:55
The Sundering [Forgotten Realms]
Svět Forgotten Realms přečkal v minulém století jednu katastrofu za druhou, od Doby nesnází po Mor kouzel. Čas od času otřes změnil panteon, svrhnul národy a vládce, a dokonce změnil geografii světa.

Nyní se svět otřásá a mění znovu - naposled.

VIDEO

Svět potřebuje hrdiny, aby zajistili, že úsvit nového věku bude jasný a plný naděje, kde dobro stále svítí proti temnotě. Nyní uposlechni volání a proměň svůj příběh v legendu!

Více se dozvíš na portálu The Sundering.

--------------------
Tuto velkou změnu plánovali R.A. Salvatore a Ed Greenwood od chvíle, kdy v roce 2008 Mor kouzel "zničil" starý Forgotten Realms. Nyní přichází chvíle obnovy, do které jsou zapojeni samotní hráči a jejich činy ovlivní dějiny Forgotten Realms. Můžete se zapojit i vy!
Autorská citace #1
7.8.2013 13:47 - Almi
Na odkazu, který ShadoWWW uvedl výše, je mapa Baldurs Gate. Tuhle mapu a ještě víc uvidíte i na chystaném DnD Day v neděli 18.08.2013 v Mephitu.

Pokud se někdo chcete hraní The Sundering účastnit, dejte mi vědět, ideálně formou PM. Vypadá to jako zajímavý projekt a byla by škoda, si tohle nechat ujít...
Autorská citace #2
8.8.2013 10:57 - Me-dea
Ta mapa je fakt dobrá, neměl by ji někdo prosím ke stažení?
Autorská citace #3
8.8.2013 20:25 - Assassin
Me-dea píše:
Ta mapa je fakt dobrá, neměl by ji někdo prosím ke stažení?

Taky jsem ji chtěl, tak jsem si napsal skript, co mi ji stáhl a poskládal přímo z té Google maps aplikace v nejdetailnějším zoomu. Doufám, že se nedopouštím něčeho nelegálního:P, ale když už ji mám, tak se podělím.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/109760987/map2.jpg

Pozor má asi 30 MB, kdyby někdo z nějakýho důvodu toužil přímo po tom stáhnutým, dále nekomprimovaným souboru PNG o velikosti 108 MB, tak napište.

EDIT: doporučuju ten link zkopírovat a napsat v jiným okně prohlížeče. D20 si otvírá obrázky po svým.
Autorská citace #4
9.8.2013 09:40 - Almi
Assassin: Super, díky. Jinak, tahle mapa, a ještě hezčí (okolo s rámovanými obrázky řady místních lokací), je k dispozici v DM kitu. Ale i hráči dostanou tohle mapu ve formátu A4. Tu naskenuju a taky někam postnu...
Autorská citace #5
12.8.2013 08:57 - Me-dea
Díky moc Assassine
Autorská citace #6
12.8.2013 10:34 - ShadoWWW
SCAN materiálů pro Muder in Baldur's Gate. Zejména pro ty, co se chtějí podívat na toto dobrodružství a nemají možnost se k němu dostat.
Autorská citace #7
27.11.2013 13:50 - Assassin
https://dl.dropboxusercontent.com/u/109760987/mapa.png

Vytáhl jsem si další mapu ze série The Sundering. Originál zde: http://www.wizards.com/dnd/sundering.aspx#dnd/sundering/main/6

Formát PNG, velikost 50MB.

Děkuji ShadoWWWovi za upozornění na ni.

EDIT: doporučuju ten link zkopírovat a napsat v jiným okně prohlížeče. D20 si otvírá obrázky po svým.
Autorská citace #8
9.3.2016 13:48 - ShadoWWW
Tak pátá edice nám začala rokem 1489 DR, ve kterém se odehrává dobrodružství Hoard of the Dragon Queen. Princes of the Apocalypse se odehrává v roce 1491 DR. SCAG se odvolává nejdále na rok 1495 DR. (Což je nejspíš "nejaktuálnější rok".) Zaujalo mě, že každý z roků je nějak pojmenovaný a jasná reference na rok 1492 v našem světě. :-)

1489 DR — "Year of the Warrior Princess" - dobrodružství HotDQ
1490 DR — "Year of the Star Walker's Return"
1491 DR — "Year of the Scarlet Witch" - dobrodrusžví PotA
1492 DR — "Year of Three Ships Sailing"
1493 DR — "Year of the Purple Dragons"
1494 DR — "Year of Twelve Warnings"
1495 DR — "Year of the Tyrant's Pawn"
Autorská citace #9
9.3.2016 14:12 - Vojtěch
Ve Faerûnu má každý rok nějaké jméno od té doby, co Alaundovi louplo v bedně a začal smolit jména roků a k nim připojené proroctví. To kolem nich byl vystavěn Candlekeep. To je součást lore světa už od té doby, co ho Ed Greenwood sepsal tuším.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083683013916016 secREMOTE_IP: 52.90.142.26