Prostředí

Alnag
24.7.2013 13:57
Autorská citace #1
24.7.2013 13:57 - Shako
Vice takovych kousku. Nedalo by se temto nametu na dobrodruzstvi dat nejaky spolecny tag? Uz jsem jich tu na D20 par objevil, ale nevim, jak se najit dalsi. Krom proklikavani zajimave znejicich clanku, u kterych neni jasne, zda je to popis nejake prostredi, inspirativni pribeh nebo primo namet....
Autorská citace #2
24.7.2013 15:47 - Gurney
Dost se mi líbí námět, podání už o hodně míň - plno představ co by se mělo dít, které hráči dle mých zkušeností stejně obrátí v prach nejpozději během prvních dvou sezení. Chápu že to má být jen takový stručný nástřel, ale přijde mi mnohem užitečnější by byl stejně stručný popis několika mocných NPC, jejich motivací a vzájemných vztahů, ze kterých se dle situace můžou stát nepřátelé nebo spojenci (aneb hrozby a zdroje, jak bylo zmíněno v jednom hodně povedeném článku tady na kostce). Takhle je to spíš jako koncept k napsání novely...
Autorská citace #3
24.7.2013 15:54 - Shako
Gurney: Nehral bych to vic jak 1-2 sezeni.:)
Autorská citace #4
24.7.2013 19:29 - Element_Lead
Napad se mi libi a zpracovani taky. Patrim k lidem, u kterych vypadaji poznamky ke hre hodne podobne.

Uprimne, kdyby to byl jen vycet NPC a veci k nim, tak to nedoctu, pravdepodobne se nedostanu za prvnich par vet.

Pokud je to namet na dobrodruzstvi nedelal bych z toho rocket science a snazil se zachovat ctivost.

U me jestli neco pouziju nebo nepouziju stejne zavisi na tom, jestli tam jsou zajimave sceny a napady, ktere jsem jeste nepouzil. Prectu si to a predstavim si postavy jak se brodi vlnama na breh a tam na ne cekaji vidlaci se sitema. Libi. Pak si predstavim nejaky trh s otroky a postavy jak hledaji divku podle popisu a zaziji kontrast kultur. Libi. To mi staci a nepotrebuju precist dalsich X A4 generickeho NPC balastu. Kdybych o to mel zajem tak bych rovnou sahnul po nejakem modulu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082294940948486 secREMOTE_IP: 54.166.170.195