Prostředí

sirien
7.2.2012 17:31
Zombie apokalypsa!!!
Místní diskuse začaly být trochu nudné - samé systémy a očekávané systémy a podobné nesmysly - u toho si člověk od státnic fakt neodpočině.

Takže - nové téma. Vypukla zombie apokalypsa. Co dál?

Co sehnat? V jakém pořadí priorit a proč?
Co udělat hned a co v blízké době?
5.3.2012 14:03 - Colombo
podle nám známých informací? 0.
5.3.2012 14:12 - Vojtěch
Asi by se dalo to nějak čáááástečně vyrobit za pár desítek miliard USD a let vývoje jako biologická zbraň, ale proč? Jsou myslím elegantnější řešení, takže pravděpodobnost 0,0prd :)
5.3.2012 14:27 - Surviver
Ja jsem počul že U.S.A majú už nejaké bio-zbrane a že vraj ich chcú použiť v afgane
5.3.2012 14:55 - Vojtěch
Bio zbraně jsou i antrax...
5.3.2012 15:04 -
"Možno sa teraz smejete, ale keď sa to stane, ešte si to radi prečítate a hej, možno sa dokonca naučíte aj jednu či dve veci o tom, ako sa pripraviť na skutočný krízový stav," hovorí Khan.

Podľa vás ná niečo konkrétne naráža?
5.3.2012 15:12 - Colombo
Surviver: asi nechápeš, co je to biozbraň:

Je/bylo to živé/produktem živého organismu
Dá se to použít proti nepříteli.

Biologické zbraně byly už ve starověku. Lití splašků na soupeře, třeba. Střílení mrtvol přes hradby. Velká Británie, Amerika i Japonsko prováděly intensivní výzkum biozbraní.

Biozbraně vyhubily většinu indiánů (někdy se skutečně používaly úmyslně).

Kup si plechovku vepřového, nech ho pořázně zkazit a máš biozbraň (botulin - botulotoxin).
Mít biozbraň opravdu není nic převratného. Stejnak ji nikdy nedokážeš efektivně ovládat. (výhoda ovšem je, že se šíří sama)
5.3.2012 15:15 - Colombo
edit: Velká Británie, Amerika i Japonsko prováděly intensivní výzkum biozbraní. za druhé světové války

Z biologického hlediska je filmová zombie nemožná. To spíše zombie, jak byly udělány v Dr. Who -- New New New.... New York, Lady Casandra, Martha Jones a nemocnice kočičích sester.
5.3.2012 15:27 - Surviver
Colombo: jo je pravda že moc neviem čo bio-zbrane sú
A proč z biologického hľadiska nejsou možné? (z biológie som neni moc dobrej,moc mne to nezajima)
5.3.2012 15:28 - Vojtěch
No, o nemrtvých jsem se ani nepokoušel uvažovat. Pak bychom nemuseli nic řešit, protože by je v nejbližším svatostánku nějaký kněz v prach obrátil drmolením modliteb.
5.3.2012 15:31 - Colombo
surviver: přečti si diskuzi, už jsem to tu psal.
5.3.2012 15:53 - Surviver
Colombo prosím te nápis to v skratke za 20min prekracujem hranice a pak se k netu dostanu až o tyden
5.3.2012 18:17 - tony
6.3.2012 13:13 - Hunter
Tak nejak bych rekl, Tony, ze s timhle tymem "podvadis" :-D

Btw. otazka do diskuze...
Predstavte si, ze sice je hromada lidi zombiku, ale je relativne snadno dostupny lek, ktery funguje - co byste delali potom? Stale vsechny bezhlave likvidovali? Snazili byste se je zachranit? At tak, nebo tak proc se tak zachovate?
6.3.2012 13:24 - Vojtěch
Dlužno podotknout, že v Tonyho teamu jaksi není místo pro tonyho... pokud není na pozici "Guy who dies first" ;)
6.3.2012 14:21 - Ebon Hand
:-)
Obávám se, že Tony je zombie teamu..
6.3.2012 14:44 -
Hunter: Ja by som ich ďalej likvidoval, načo ich zachraňovať? ľudstvo by sa skôr či neskôr vrátili do starých koľají a znova by ľudia ďalej vyciciavali planétu vo veľkom...
6.3.2012 15:01 - sirien
Yes, thats the spirit! K četu s humanismem, vybijem to všechno, z přeživších vezmeme blonďáky a blondýnky s modrejma očima, dobrym zdravotnim stavem, splňující alespoň základní estetické požadavky co projdou testem IQ, sIQ a TSP a vybudujeme novou, lepší společnost!!!

EDIT: jako skromný člen zmíněné skupiny tvořící budoucí dokonalý svět si ještě ponechám možnost poskytnout svévolnou milost zamlouvajícím se zrzkám
6.3.2012 17:13 -
Sirien: nemyslel som to zrovna tak....zombie by som nechal pokapat...a s tými ktorý prežili by som sa snažil vybudovať lepší svet...
8.3.2012 06:50 - tony
for All: Jestli že to je MŮJ TÝM nemusím tam mít políčko pro sebe protože moje členství je dané názvem.Nicméně pokud mohu říct jsem v týmu Cullen...což sice taky nic neřeší ale je to víc kůůl
8.3.2012 10:39 - Fibriso
začněte plánovat, konec světa a apokalypsa má být už za 9 měsíců!
více než zombiků bych se ja osobně spíš obával těch rádoby diktátorů co by chteli sjednotit svět pod svojí vlajkou po té, co by došli zombici

co se týče přežití, tak by to byla asi větší legrace než se zdá: ano do záčátku by byl hodně velký kapitál, jenže nic nevydrží věčne a nakonec zreziví a rozpadne se i ten poslední blbej pluh.
schválně, kdo dneska ví, jak ze surového železa (šrot co zbyde) udělat finální produkt, řekněme blbej nůž či lopatu a kdo je schopen to dokázat udělat. myslím, že takovejch lidí je fakt fakt fakt málo.
takže, dobrý den pane Starověk, (Středověk když bude štěstí a Střevověk když budou šílení diktátoři... a vočouzená koule pokud se nějakej Ïdiot dostane k atomovkam...)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080476999282837 secREMOTE_IP: 184.72.135.210