Prostředí

Prcek
31.7.2011 11:05
Kde začít hrát Greyhawk?
Zdravím. Rád bych si nechal poradit od zkušenějších hráčů. Chystám se se svými hráči začít novou kampaň, která by se měla odehrávat v pohraničních oblastech, která byli teprve nedávno osídlené. Hodně vzdáleně inspirováno Krvavým pohraničím, ale bez Pteranů. Na pozadí konflikt mezi staršími rasami a nově (jednu až dvě generace) přistěhovanými lidmi.
Kam toto nejlépe zasadit do světa Greyhawku? Greyhawk jsem si vybral proto, že bych rád se svými hráči odehrál sérii Against the Giant a Return to Temple of Elemental Evil.
Nebo je s Greyhawkem v tomto obtíž a je jednodušší vymyslet se vše sám (od toho jsem si už odvyknul, dlouho jsme hráli v FR)
Díky za odpověď a tipy. Kdyžtak i s odkazy na konkrétní část živého Greyhawku.
Autorská citace #21
9.8.2011 14:10 - Prcek
to chrochta: byl bys ochoten poskytnou případně i nedokončený překlad? Anglicky sice porozumím, ale vzhledem k rozsahu si netroufám to jet pouze z anglického textu.
Autorská citace #22
10.8.2011 08:13 - chrochta
Samozřejmě! Omlouvám se, ale byl jsem chvilku mimo přístup na net.

Když mi řekneš, kam to mám poslat, ještě dneska odesílám (včetně bonusu v angličtině - úpravy na verzi pravidel 3.5).
Autorská citace #24
10.8.2011 14:40 - chrochta
Překlad materiálů ke Greyhawku najdeš ve Články - Prostředí.
Autorská citace #25
25.12.2014 21:19 - ShadoWWW
Na Štědrý den vyšel World of Greyhawk 1E v PDF v dosud nevídané kvalitě.
Autorská citace #26
28.12.2014 15:55 - Gurney
ShadoWWW píše:
World of Greyhawk 1E

Awesome, vždycky jsem si říkal že o Greyhawku si musím přečíst víc, nejlépe přímo do Gygaxe. Navíc je to taková hezká relikvie z doby kdy D&D bylo občas fakt gonzo a dungeon v podobě havarovaného UFO uprostřed fantasy kampaně byl prostě cool nápad.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066013097763062 secREMOTE_IP: 100.26.135.252