Prostředí

Dalcor
5.3.2007 17:30
Hrůzná recenze FRCS na hraj.cz
Náhodou jsem na Hraj.cz, stránkách Blackfiru, narazil na přímo strašlivou SEBovou recenzi na FRCS. Jak jsem napsal v tamním kalendáři - je to sbírka polopravd, reklamy a demagogie. Nechce se mi celou recenzi rozebírat, ale co si o ní myslíte?
Autorská citace #21
7.3.2007 07:37 - Dalcor
Jo Seb mi v mailu přiznal že se jedná o PR. A nic jiného abych zatím nehledal.
Je to škoda. Kdyby chtěl BF rekalmu dala by se napsat lépe a nemsuel by se tvářit jako reklama. Pokdu chce BF na vlastních stránkách hráči/klientovi lhát a klamat ho. Budiž. Jejcih věc. Škoda že to snižuje kredit RPG jako takové...
Asi FRCS zrecenzuji...Stejně nebudu o víkendu mít codělat ;)
Autorská citace #22
7.3.2007 08:00 - Rytíř
Nooo... jestli Dalcore nebudeš mít co dělat... tak si dovoluji Ti nesměle připomenout jistý projektík, který mě osobně zajímá mnohem víc než nějaká recenze na prastaré FRCS :)) Na ty historický settingy, víš co myslim, že jo. :)
Autorská citace #23
7.3.2007 08:24 - Dalcor
No jo no... OKEJ o víkendu se na to mrknu! Mám také nějaké DL restíky co po mě chce Martin Fajkus z Fantom printu, takže se po víkendu snad něco urodí...Ale teď jsem vás zásobil docela dost, což?
Autorská citace #24
13.5.2007 17:47 - Rytíř
Nějakej Mohamed nám to tu zaspamoval.. ale hezky mi připomněl tuhle diskuzičku a hlavně tvůj slib. Jak to vidíš, Dalcore? :)
Autorská citace #25
13.5.2007 20:38 - Dalcor
Rytíři - estíhám, mám přečteného lycurga a ospreye, ale prsotě teď mám úplně jinou práci. Ale nezapoměl sjem na to, neboj.
Autorská citace #26
13.5.2007 21:30 - sirien
Ale tak pánové - známe SEBa. Se vší úctou k němu, jeho recenze jsou pro znalé bezcené žvásty, protože jsem ještě nečetl ani jedinou, ve které by říkal co si natvrdo myslí, ve všech víceméně chválil, chválil... tak se přece není třeba moc rozptylovat.
Autorská citace #27
15.11.2008 04:20 - SEBastian_Chum
vůbec se neptejte jak ta recenze vznikala... sirien to vystihl.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072373867034912 secREMOTE_IP: 34.204.177.148