Prostředí

Alnag
28.12.2008 12:54
Překlad článků ze stránek WotC.
Autorská citace #21
30.12.2008 12:23 - Max
Ok, ale "moc" v sobě právě, alespoň z mýho pohledu, tu složku o který jsem mluvil příliš nemá. Lze mluvit o moci když se naštvu a někoho se slovy "Zaši si to Džimy" rozseknu? Naopak "moc" a "vláda" se mi hodně překrejvá. Vláda má moc. Ale když někdo má moc, tak už v podstatě vládne. Tudíž mi nepřijde, že bych skrze moc získával vládu. Stejnětak platná věta by mohla být že "skrze vládu získám moc".

Osobně mi kodex přijde, že by měl plnit funkci stupňů. Nejdřív musim zavrhnout mír resp. klid, pak se můžu začít prosazovat na úkor ostatních, což pro mě znamená onu "sílu". Díky tomu se nad ostatní "mírovníky" začnu povyšovat. Pomocí nohsledů získávám vliv. Když mám dostatečný vliv, můžu ovládat masy (formálně ale nemyslím, že bych musel být vládce). Pak se můžu pomstít a smést kohokoliv kdo se mi, nebo mým přáním, postaví. Sílu s velkym S tedy využívám k tomu abych vyplnil svoje přání a osvobodil se od okovů(pravidel, závazků, omezení), které na mě uvalili jiní.
Autorská citace #22
31.12.2008 21:44 - Alnag
Max: Ale jo, já ti rozumím. Ale mít v tom textu dvakrát slovo síla ve dvou významech mi přijde docela fatální. Vymyslete nějakou variantu pro slovo strength, a já to nadšeně přepíšu.

Jinak významy slova strength (bez ladu a skladu): fyzická síla, psychická síla, odolnost, pevnost, tuhost, odolnost, moc, intenzita, přednost, klad, výhoda, pevnost, houževnatost, mohutnost, koncentrace, výraznost.
Autorská citace #23
21.12.2009 21:12 - Alnag
Vyhrabal jsem překlady 4. a 5. části, které jsem bůh ví proč nikdy nepublikoval. Tak tady jsou.
Autorská citace #24
22.12.2009 09:47 - Sosáček
Sithové jsou fajn. Akorát to nesmí být takový vymaštěnci jako anakin nebo maul nebo tak, Kreia ruluje :)
Autorská citace #25
22.12.2009 17:46 - Gurney
Překlad se docela hodí, čtyři z těch článků jsem četl v originále a nějak mi ušlo že vyšla i pátá část, zrovna ta která mi přijde nejzajímavější.
Autorská citace #26
23.12.2009 08:01 - yokuzava
Jj, pekne! :) Zacina mi to byt trochu divne, ze nemuzu psat nic jineho nez pochvaly :)
Autorská citace #27
16.3.2013 11:47 -
V ktere prirucce jsou staty pro sithy jako rasu... Jdeme hrat SW:TOR jako RPG a nejak nemuzu najit staty pro sithy
Autorská citace #28
16.3.2013 11:59 - Vojtěch
Sithové jsou jinak snad braní jako near human, tedy člověk, akorát budou asi mít force sensitivity a dark pointy. Jinak mají kapitolu v Knights of the Old Republic.
Autorská citace #29
17.3.2013 08:54 - Dalcor
Díky ;-D
Jako zdroj fluffu stejně používám wookipedii - SAGA není moc helpfull... A jako pravidla Pathfinder Psionics Unleashed a Expanded...
Autorská citace #30
17.3.2013 09:15 - Vojtěch
Dun dun DUN...

Aneb hurá ke zdroji (pro ty co to nechtějí hledat).
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.63833713531494 secREMOTE_IP: 34.236.153.51