Prostředí

Alnag
28.12.2006 11:30
Hobiti, půlčíci a podobná verbež
Tak aby nám to tu během svátků úplně nestálo, mám do pléna takovou otázku... Hrajete rádi malé rasy (půlčíky, gnómy event. koboldy)? Proč je upřednostňujete před jiným nebo proč se jim vyhýbáte? Líbí se vám koncepce kočovných, zlodějských a zvědavých půlčíků z D&D, která nápadně připomíná šotky z nejmenovaného DnD světa? Nebo byste byli radši za mírně otylé, peciválné týpky pokuřující omamně-psychotropní látky před svou norou (styl LotR)?
Autorská citace #21
11.10.2008 18:50 - Prochi
za "drobotinu" sem nikdy nehrál (trpaslík válečník pro mě není drobotina), ale sou mi sympatičtí. nejradši mám již zmíněného tase z dl a samvěda od mistra fantasy
Autorská citace #22
11.10.2008 21:06 - karel
tyhle malý rasy nehraju proto že jsem ještě nepotkal mastra v jehož hře bych tu postavu mohl plně rozvinnout a užít si její hraní
Autorská citace #23
12.10.2008 04:27 - sirien
Hm. Sam je vpohodě, ale zrovna Tas mi v celejch Kronikách dobře lez krkem. V Kronikách samotnejch sem ho ještě zkousnul (víc mě tam rval nervy Fišpán, na Tase se to spíš přeneslo), ale Tasova předehra Kronik mě vydeptala natolik že to je jedna z mála, fakt mála knížek které jsem rozečet a nedočet.
Autorská citace #24
12.10.2008 19:58 - yokuzava
Ahoj, me se libi hobiti pojati spsi jako pohodovi chlapici jako v Hobitovi. A sotci v Dragonlance a gnomove jsou takz celkem zabavni. Neumim si ale predstavit jak nekdo opravdu dobre hraje treba Tase. S prichodem 4E jsou halflingove mixem z obojiho. Vzhledove podle obrazku v PHB spis Tolkienovssti ale podle popisu spise sotci. Hrani mensich ras me bavi stejne jako hrani vetsich, kazda nabizi neco. Jsem zvedavej jak se mi budou halflingove hrat.
Autorská citace #25
13.10.2008 09:07 - Lotrando
V poslední edici DnD se z půlčéků stala rasa, o který jsem schopen jako hráč uvažovat. Dřív mi jejich pojetí opravdu nesedlo. To nové, kde jsou jako kočovníci (politicky korektně řečeno), mi přijde zajímavější. A díky rasovým schopnostem jsou fakt imba :)
Autorská citace #26
13.10.2008 10:26 - Malfin
Odin: Kdysi dávno jsem hrál ještě DrD v člověkem, který hobita (potažmo šotka typu Tase) uměl zahrát dokonale. Vtipné hlášky, úsměvy na rozdávání, nevinný postoj k životu...byl to ten nejlépe zahraný hobit, jakého jsem kdy viděl.
Autorská citace #27
13.10.2008 21:00 - yokuzava
Kubulinek: Tak to jsi mel stesti :) ja jeste takoveho hrace v akci nezazil. A musim priznat ze sam bych ho tak nezahral.
Autorská citace #28
15.10.2008 19:52 - Jungle
Co se týče DL, tak podle mě je tam jen jeden šotek a to Tas samozřejmě. Ti ostatní mi přišli už jen jako kopie, jak se další autoři snažili Tase alespon dohnat, což u této postavy dost dobře nejde...
Autorská citace #29
16.10.2008 20:49 - yokuzava
Jungle: S tim souhlasim, v knizkach jsem nezazil jineho sotka nez Tase aby byl takovy no proste sotek original :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076631784439087 secREMOTE_IP: 3.239.239.71