Prostředí

Karel
5.5.2008 19:16
Mapa faerunu?
Zdravím.Nemáte někdo podrobnou mapu Faerunu?Na ogří zhoubě jsem sice nalezl mapu ale potřeboval bych nějakou více podrobnou.Take bych byl vděčný za jakekoli další materialy.Pokud něco máte pošlete to prosim na nahodak@centrum.cz nebo sem dejte link.Diky
Autorská citace #41
18.5.2008 17:17 - karel
pro Vaeranias:díky za ograbane.Je to užasná stranka na ktere beru inspiraci,mapy a informace o světe
Autorská citace #42
18.5.2008 17:18 - karel
Co to je drakolich?
Autorská citace #43
18.5.2008 17:56 - Chrochta
to Karel: Nemrtvý drak, kdy se duše rozhodla vrátit zpátky do těla. Drakolich má zachované (skoro)všechny schopnosti z předchozího života plus pár nových. Špatně se zabíjí, neb má tendenci znovu ožít (musí se zničit fylakterium, "schránka duše" - pak je teprve definitivně mrtvý).
to Vaeranias: Není na vás nějaké mailové spojení? Čas od času dostávám grafomanské záchvaty a něco bych přeložil do encyklopedie, abych taky nějak přispěl ke zlepšení Vaší úžasné stránky.
No, aktivity "západní" skupiny by mohly přilákat pozornost někoho opravdu mocného, třeba některou ze Sedmi sester, aby to nedopadlo tak, že družinka přeběhne k Zhentarimům nebo šadevarům. Byla by to škoda, a navíc Thilienově sestřičce by to trošku nabouralo seběvědomí (Dove Falconhand by asi v Everesce nebo možná až Evermeetu hned tak pro někoho nelobbovala, ne?). Dost mi leze na nervy...
Jinak přeju hodně štěstí do dalšího hraní, čas je fakt prevít.
Autorská citace #44
18.5.2008 17:59 - Chrochta
Ještě k mapám: Wizardi mají na netu druhoediční Sever včetně map.
Autorská citace #45
18.5.2008 20:33 - karel
A nevíš kde?Mužeš sem na to dát link?
Autorská citace #46
18.5.2008 20:36 - karel
pro Vaeranias:Na ogrebane jsou popsaná místa a mesta a to celkem detailně.To jste někde vyčetli nebo stvořili sami?
Autorská citace #47
18.5.2008 20:55 - Vaeranias
Karel: Ve zdejsi prekladove terminologii je dracolich "drakostej", tedy "draci kostej".
Chrochta: Aktivity zapadni skupiny - heh, to jeste nevite vsechno. Neni pochyb, ze Mystrini Vyvoleni jsou z nich do jednoho Vyvaleni (a nejen oni). I pres to, jak to dopadlo, jsme misty (asi ze zoufalstvi) rvali smichy a obecne jsme si to uzili, zatimco postavy byly v nejhorsi riti sve kariery :-). Eh, vlastne ted jsou v riti, to kde byly predtim byl ve srovnani se soucasnym stavem nejmin v druhy strevni zahyb... Mapa Faerunu ale nastesti zatim nasim vlivem moc neutrpela, az na par mist, ktere jsme k vlastni skode do te mapy po mileniich opet zaznamenali.
Mail je. Pridej za nick ogrebane.org :-) Nicmene hlavnim tvurcem je dosud Jirka, ktery vede Zapad a Sever, podoba a vetsina viditelneho obsahu je jeho dilo. A protoze jsme ted vazne zakysli s tvorbou a prepisy pro web (guestbook jsem zarizl kvuli spamu) a v lete mozna budu vse migrovat na jiny hosting, tak spis doporucuju prispeni do zdejsich nemene uzasnych stranek. Na ogrebane ma wiki slouzit predevsim jako encyklopedie pro vyklad map, terminu a pojmu v popisech dobrodruzstvi a cely web zacal (a porad holt je) jako proste misto, kde ma DM i hraci dostupnou historii dosud odehranou.
Pro zdejsi vladu - nezvazovali jste krom clanku neco jako wiki pro vysvetlovani pojmu? Volne priznavam, ze je mi skoro lito vytvaret vlastni system na neco, co tady funguje docela pekne a cpat do ogrebane informace, ktere jsou obecne tak, ze by se uchytily i tady. Zbytecne se pak tristi pozornost. Nicmene je to offtopic, takze kdyztak me poslete na patricna mista pres mail.
Autorská citace #48
18.5.2008 21:02 - Vaeranias
Karel: Popisy jsou z druhoedicnich a 3e materialu, semtam tam mozna je neco z vyslych novel. Pochopitelne prelozene a doplnene o nase pojeti tech mist tam, kde je treba.
Z druhe edice jsou zejmena popisy kolem zacatku Zapadu (ten zazil uz tri prechody - z 2e na 2e Players option, z 2e na 3e a z 3e na 3.5e), Severu a az tam budou, tak Night Below a Athas. Kampane bezi uz hodne dlouho, takze jsme s temi prechody jak Hulkovy Rad :-).
Autorská citace #49
18.5.2008 21:05 - Malabar
jojo ograbane je paradni web, taky sem tam casto inspiruju
Autorská citace #50
18.5.2008 23:25 - Chrochta
to Karel: na downloady Wizardů se dostaneš http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/dnd/downloads Sever (North) je úplně dole v sekci Forgotten Realms.
Autorská citace #51
6.8.2009 14:22 - Malabar
Chtel bych se zeptat, mate nekdo FR Atlas ?
Autorská citace #52
6.8.2009 14:58 - Fibriso
doma mám dvě masivní FR mapy, takže je sem večer postnu
Autorská citace #53
6.8.2009 15:43 - Malabar
Ty se urcite taky hodi. Ale mel sem na mysly FR Interactive Atlas, ten programek ... Ale ty mapy sem urcite hod :)
Autorská citace #54
6.8.2009 16:52 - ShadoWWW
Ten Atlas bohužel nemám :( Už se dlouho neprodává.a
Autorská citace #55
6.8.2009 17:20 - Fibriso
tak tady jsou, bacha, jsou kapanek vetší

nejdříve něco pro zasmání :)

mapa s názvy měst a podobné

mapa geografická

edit: ted sem něco našel, jestli to bude ono, tak ze mě budete mít radost...
Autorská citace #57
6.8.2009 19:50 - Malabar
Fibriso ses king :)
Autorská citace #58
7.8.2009 07:06 - wraiths
Fibriso: uz to fici Anca krici. Moc pekneee.
Autorská citace #59
7.8.2009 17:27 - thief
Mě to nejde rozbalit. Teda nejde ten Atlas a bez něj ani to ostatní. Má to koncovku ISO a můj winRAR si s tím neví rady.
Autorská citace #60
7.8.2009 17:38 - Sethi
prožeň to něčím, co pracuje s virtuálními disky - třeba Demon Tools nebo MagicISO, to je myslím freeware.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080426931381226 secREMOTE_IP: 3.142.197.212