Prostředí

Karel
5.5.2008 19:16
Mapa faerunu?
Zdravím.Nemáte někdo podrobnou mapu Faerunu?Na ogří zhoubě jsem sice nalezl mapu ale potřeboval bych nějakou více podrobnou.Take bych byl vděčný za jakekoli další materialy.Pokud něco máte pošlete to prosim na nahodak@centrum.cz nebo sem dejte link.Diky
Autorská citace #21
9.5.2008 17:34 - Karel
A máš ho někde elektronicky?Páč to vypada dost zajímavě :-)
Autorská citace #22
9.5.2008 18:16 - Chrochta
To zajímavě jen nevypadá, to JE zajímavé. Taky bych si ho hned pořídil.
Mimochodem, mohli byste přidat do odkazů www.candlekeep.com ? Je to ostuda, že to tu ještě není.
Autorská citace #23
9.5.2008 19:08 - Rytíř
Chrochta: jestli je to ostuda, tak tam ten odkaz přidej :)) Návrh může udělat kdokoli, my to pak jen schválíme, až poletíme kolem..
Já třeba na tomhle webu v životě nebyl, takže mě nechybí ;) (a nechce se mi tím pádem ani vymýšlet, jak ho lidem uvést)
Autorská citace #24
9.5.2008 23:39 - Max
Tak si to ozkoušejte, tady to nechám tak tejden na stažení, pak to smáznu. FR Atlas
Autorská citace #25
9.5.2008 23:40 - Max
a na tomhle odkaze jsou na to eště patchy http://www.wizards.com/dnd/article.asp?x=dnd/ex20020218a
Autorská citace #26
9.5.2008 23:44 - karel
to asi nebude v češtině co?
Autorská citace #27
9.5.2008 23:49 - Max
no pokud si stáhneš campagin cartographer ... nebo tak nějak byl ten program, v kterym se pro to dali tvořit a editovat mapy, tak se můžeš směle pustit do překladu ;)
Autorská citace #28
10.5.2008 00:03 - karel
neniii
Autorská citace #29
10.5.2008 20:43 - Karel
Max:nechci,tak dobře anglicky neumim BTW:sem jediny komu ty patche nejdou nainstalovat?
Autorská citace #30
11.5.2008 13:14 - Malabar
Karel : aby sis je naistaloval, musis si ten atlas vypalit a dat ho do tvy primarni cdromky, tj z vyrtualniho cd to nepatchnes ...
Autorská citace #31
11.5.2008 15:10 - Chrochta
Zrovna jsem se chtěl zeptat, jak ten atlas zprovoznit.... díky za odpověď, Malabare. Mimochodem, víš o tom, že v Indii po tobě pojmenovali kus pobřeží, odkud se dřív vyváželo koření?
Autorská citace #32
11.5.2008 16:40 - Malabar
Chrochta : heh no vidis to, tak to je dlasi malabar na seznam :) diky za rozsireni :D
Autorská citace #33
15.5.2008 12:30 - Chrochta
to Karel: Volně stažitelné mapy Severu jsou na www.candlekeep.com.
to Malabar: No oni po tobě pojmenovali i jednu starou blízkovýchodní křesťanskou církev působící v Indii. Jo, a neznáš nějakého Malankara? Po tom totiž taky pojmenovali církev :)
Autorská citace #34
15.5.2008 12:31 - Chrochta
Sorry, ještě jeden dotaz: Nemohla by být tahle diskuse pod stránkami FrogottenRealms? Oddělení Svět je nějaké prázdné...
Autorská citace #35
15.5.2008 15:25 - karel
Malabar je i ostrov na floridě
Autorská citace #36
15.5.2008 15:39 - karel
to Chrochta:diky za link ale bohužel se mi tam nepovedlo najít mapu na ktere je Kuldahar,Zapadní prusmik a podobně.Je to moje chyba nebo to tam neni?P.S. anglicky nejsem zdařili takže to je možná kamen urazu
Autorská citace #37
16.5.2008 11:23 - Chrochta
Mapa je dělaná tak, aby odpovídala oficiálním produktům, plus nějaké ty vlastní aktivity (sídla na křižovaztkách cest atp.). Pokud vycházíš odjinud, tak to tam být nemusí. Ještě se podívám na "papírovou" mapu. Jinak Západní průsmyk by mohl být "Western pass", Kuldahar se nejspíš nezmění (možná písmenko navíc).
Autorská citace #38
16.5.2008 16:27 - Malabar
No tak muzeme zalozit i vedlesi diskuzi o tom co a kdo je malabar :D
Ten kuldahar sem taky tak sbezne hladal a nic, ale rikam , moc sem nepatral ...
Autorská citace #39
17.5.2008 00:22 - karel
Kuldahar se nachazí v icewind dale 1 a 2 a to se odehrava na mapě faeurunu takže by to tam někde mělo být.Ikdyž jeto možná jen vymysl té hry
Autorská citace #40
18.5.2008 16:24 - Vaeranias
FR Interactive atlas je to, z ceho na Ogrebane mame nase mapy. Sveho casu jsme si koupili dokonce Atlas i Campaign Cartographer. CC se podoba stylem prace CADu a podobnym vektorovym kreslidlum, jak si zvyknete, jde to docela rychle. Pokud delate hodne map, tak se to zatracene vyplati. Nicmene na FRIA si vsimnete srovnanim se soucasnymi oficialnimi mapami pomerne dost odlisnosti. Na jedne mape mate neco primo na vychod, na druhe je to zase severovychod nebo skoro sever a tak. Jestli se to proste hybe jak se WotC vyspi nebo jestli jde o vysledek ruznych prumetu kulove plochy do roviny necham na vasi predstavivosti.
Ogrebane ted tezce spi. Mimo jine i mea culpa. Holt uz neni tolik casu a vule.
Stav:
  • zapad - ceka na doplneni zaveru aktualniho prus... adventury, koncici ve stavu dvou tezce prokletych a skoroevil skupinky skorobyvalych skoroharfeniku.
  • sever - dlouhodobe u ledu, ceka se na uzavreni Zapadu.
  • Maztica - neco se musi doplnit, stalo se toho vicero.
  • night below, athas - mea culpa. Flakam to, no, uz pres deset let se mi to vali a ceka na prepis a edit.
  • wiki - hm, od updatu na serverech web4u a zmeny verze php dokuwiki prestala behat. Kaslu na to, budu to komplet nahrazovat. Rad se pobavim s nejakym webarem o mozne nahrade necim komplexnejsim.
  • jih, vychod - Kampane probihaji, DM-ove se zatim nedokopali k zaznamum (dobre, jih je muj, priznavam...)
Jde to pomalu, nejvetsi tahoun podoby ogrebane a DM zapadu a severu se ted zabyva zejmena nasledujicim dejem zapadu, figurkama a tvorbou modelu scenerii (uz tu byly fotky, a to byl jen zacatek, ty posledni modely scen, to bylo fakt zradlo, skoro chapu wargamery ;-). Maztica je skoro stejne postizena, zacali nam chlapci skoro soutezit v dioramatech.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088287115097046 secREMOTE_IP: 3.133.119.66