Produkty

ShadoWWW
1.4.2022 12:51
Paizo Adventure Paths 5E
Paizo přišlo s přelomovou novinkou. Budou vydávat svoje Adventure Paths pro DnD 5E. Jako první vyjde na podzim AP Abomination Vaults.
Autorská citace #1
1.4.2022 13:11 - LokiB
To je nakonec dobře pro všechny. I když za Paizo bych řekl, že znouzectnost.
Autorská citace #2
1.4.2022 13:23 - Necromancer
ShadoWWW:
Takže... už jsi zpátky? [confused emoji] Já myslel že to bude trvat ještě alespoň pár týdnů, než se budeš moci vrátit.

Teda, ne že bych ti to nepřál, jistě že z toho mám velkou radost, ale udivuje mne to. V dobrém, samozřejmě. :-)
Autorská citace #3
1.4.2022 14:53 - ShadoWWW
No na to podruhé operované oko už vidím aspoň světlo (asi jako když zavřeš oko). Před druhou operací jsem ale na něj viděl jen tmu, takže lepší. Teď je kritický týden, kdy se to může ještě zlepšit, nebo i zhoršit. Když se to zlepší, tak je šance, že během pár měsíců by se to mohlo po 3. operaci ještě zlepšit. Ale i když to zůstane, jak je to teď, tak je to dobrá zpráva. Kdybych totiž na to oko neviděl ani to světlo, tak by byla velká šance, že by mi odumřel oční nerv a pak bych chca nechca přišel o oko za skleněné. A to bych fakt nechtěl!

Jinak toto byla tak překvapivá novinka, že jsem se prostě musel ozvat ze záhrobí! ;-) Jinak jen poslouchám audioknihy a podcasty a jsem v klidu a šetřím oči.
Autorská citace #4
1.4.2022 15:11 - sirien
To oznámili dneska?
Autorská citace #5
1.4.2022 15:34 - Aegnor
Dle komentářů na odkazu už je to venku pár dní.
ShadoWWW: držím palce chlape. A dík, že se ozýváš aspoň z toho záhrobí.
Autorská citace #6
1.4.2022 19:50 - strucky
sirien píše:
To oznámili dneska?

Ne, dneska "oznámili" Spelljammer. :D
Autorská citace #7
2.4.2022 20:33 - cyrasil
Nemel takhel vyjit i Kingmaker (aspon to mam nekde v hlave zafixovane, ze jsem snad neco takoveho par mesicu zpet zahldedl)?

Edit: https://www.gameontabletop.com/cf194/kingmaker-10th-anniversary.html

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071669101715088 secREMOTE_IP: 54.198.157.15