Produkty

strucky
18.3.2022 20:21
Autorská citace #1
18.3.2022 20:21 - strucky
Největší rozpolcenost (už teď předem) cítím ze sesílatelských povolání, jelikož velká spousta JaD kouzel už ve Foundry je v rámci 5e SRD, tak jestli odkazovat na jejich origo anglickou verzi, nebo tvořit duplikáty, které počeštit JaD textem... čemuž jsem se chtěl vyhnout, protože jsem svojí práci viděl vysloveně jen v překonvertování povolání a jejich schopností (bohužel ty zatracený kouzla jsou celkem důležitou součástí některých...). Z tohoto důvodu budu určitě sesílatele dělat až někdy naposledy. :D
Autorská citace #2
18.3.2022 23:05 - Maelik
Tak netvoř duplikáty, ale rovnou všechno hoď do Aj.
Mezinárodní ohlas tím určitě zvýšíš...
Autorská citace #3
24.3.2022 23:00 - Yancho
Budeš v tom pokračovat?
Autorská citace #4
25.3.2022 00:16 - strucky
Ano, ale už bohužel pomaleji, jelikož mi skončila marodka.

Edit: Tak se musím omluvit, ale jak mě k tomu nuda v izolaci sama přivedla, tak návrat do práce, která mě vyčerpává, s**e a nebaví, mi veškerý elán zase vzal.

Jo život by byl hezčí a plodnější, kdyby člověk dělal to, co ho baví a měl tak potom náladu a sílu na nějaké vedlejší činnosti. :-)

Takže prozatím hlásím pauzu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065117120742798 secREMOTE_IP: 18.191.186.72