Produkty

Autorská citace #1
10.1.2022 17:37 - Furthad
Super... předměty nemusím dělat.

Zrovna pracuju na pravidlech JaD na karty... chybí mi tři povolání a bude komplet.

Kdyby měl někdo Karty triků a kouzel, ocením... je jich moc:D

PS: Až budou, rozhodně sem hodím pro potěšení ostatních.
Autorská citace #2
12.1.2022 15:20 - Marwus Lupus
Karty triků a kouzel mám rozdělaný, můžu se pak podělit až to bude komplet, ale zatím nedokážu odhadnout kdy, jsem zavalenej přípravou dobrodružství...
Autorská citace #3
12.1.2022 15:23 - Marwus Lupus
Furthad píše:
Zrovna pracuju na pravidlech JaD na karty... chybí mi tři povolání a bude komplet.


Myslíš tím karty schopností povolání?
Autorská citace #4
12.1.2022 15:43 - Furthad
Marwus Lupus píše:
Myslíš tím karty schopností povolání?


Přesně tak. Jsou tam i ty speciální věci, jako Proměňovače Lovce Netvorů, nebo třeba Bojové styly od Bojovníka. Všechny jsou Líc s popisem, RUB s jen obyč. ikona a barevně rozlišeno.
Vytvořeno v Excelu pro jednoduchost a velikost souborů.
Všechny ve velikosti 90x60 na Magickové obaly. Zkoušel jsem je, a nejlepší je tisk na čtvrtce v obyčejném obalu.
Autorská citace #5
12.1.2022 16:07 - sirien
Karty triků a kouzel pro JaD jsou už v přípravě od Mytaga. (Neříkám že si nikdo nemůže vyrobit svoje, jen aby nedělal zbytečnou práci.)

Furthad: interesting. Napsal sem Ti ohledně toho PM :)
Autorská citace #6
12.1.2022 19:50 - Marwus Lupus
Furthad píše:
Přesně tak. Jsou tam i ty speciální věci, jako Proměňovače Lovce Netvorů, nebo třeba Bojové styly od Bojovníka. Všechny jsou Líc s popisem, RUB s jen obyč. ikona a barevně rozlišeno.
Vytvořeno v Excelu pro jednoduchost a velikost souborů.
Všechny ve velikosti 90x60 na Magickové obaly. Zkoušel jsem je, a nejlepší je tisk na čtvrtce v obyčejném obalu.


Hale to je super. Dělám to ve stejný velikosti, jen používám Libre office. Tisknu předek s názvem schopnosti a logem povolání, zadní stranu s popisem. Pak laminuju do stovky (mikrony).
Autorská citace #7
12.1.2022 20:04 - Marwus Lupus
sirien píše:
Karty triků a kouzel pro JaD jsou už v přípravě od Mytaga. (Neříkám že si nikdo nemůže vyrobit svoje, jen aby nedělal zbytečnou práci.)


Ahoj. Chci se tak optat Siriene. ... Mám celkem slušné možnosti 3d. tisku. Moc se mi líbí pravidla pro naložení v J&D. Napadlo mě jak to vyřešit elegantně bez papíru, s použitím karet vybavení. Taky mě zaujala jedna z tvých diskusí, kde jsi zmiňoval že ti jako vypravěči vadí zástěny. S tím naprosto souhlasím a mám řešení pro nový typ "zástěny", aniž by jsi měl před sebou stěnu s tahákem, která bude mezi tebou a hráči. Rád se zapojím do tvorby pro J&D a případně pošlu prototyp, jestli je zájem.
Autorská citace #8
13.1.2022 20:24 - ReXoR
Furthad píše:
Kdyby měl někdo Karty triků a kouzel, ocením... je jich moc:D

PS: Až budou, rozhodně sem hodím pro potěšení ostatních.


Karty kuziel a povolani pre 5E velmi pekne spracovane podla mna od "wipetouch"
http://www.d20.cz/clanky/produkty/5386.html
Dalsie najdes aj tu:
http://www.d20.cz/clanky/pravidla/5078.html

Tie povolania budu super. Som rad ze to niekto robi.
Autorská citace #9
19.1.2022 18:32 - Mory
sirien píše:
Karty triků a kouzel pro JaD jsou už v přípravě od Mytaga. (Neříkám že si nikdo nemůže vyrobit svoje, jen aby nedělal zbytečnou práci.)


Nemáš prosím nějaké detailnější info, kdy by se karty mohly dostat do prodeje?
Autorská citace #10
19.1.2022 23:59 - sirien
naprosto netuším, nikdy jsem podobnou produkci nedělal :)

Během prvního pololetí, možná do tří měsíců?
Autorská citace #11
13.2.2022 19:19 - daniel nowecki
vyjdou jen karty kouzel z JaD nebo i ty z blíže nejmenované 5e? :)
Autorská citace #12
13.2.2022 19:29 - sirien
Pouze JaD - otázka Licence (a i nějakých praktičtějších ohledů).

Teoreticky nemusí být problém upravit ostatní kouzla do obdobného formátu fanouškovsky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071058034896851 secREMOTE_IP: 54.221.110.87