Produkty

Kushadru
8.7.2019 16:09
Forgotten Realms - Tisíc orků
Dobrý den obracím se na vás s prosbou zde na kostce protože už mi dochází možnosti a myslím že bych tu mohl uspět

Mám doma všechny knihy od R.A.Salvatore snažím se udělat kompletní sbírku ale bohužel mi jedna jeho série chybí a nemůžu ji absolutně sehnat konkrétně kniha s názvem Forgotten Realms - tisíc orků ze série Lovcovy čepele ... bohužel tento první díl se už nedá koupit a nakladatelství dotisk neplánuje další dva díly se dají koupit ale bez prvního to nemá smysl

Chci se tedy zeptat jestli nemá někdo tento konkrétní díl doma a už ho nechce že bych ho odkoupil případně koupím celou sérii Lovcovy čepele na ceně se určitě dohodneme

Děkuji za odpověď přeji hezký zbytek dne
Autorská citace #1
8.7.2019 17:10 - ShadoWWW
Ač nejsem znalec FR a doma mám jen jednu knihu z FR, tak jsem si téměř jist, že je to právě Tisíc orků. ;-)

Jsem na dovolené, ale večer dojedu domů, tak to potvrdím. Klidně ti tu knihu přenechám.
Autorská citace #2
8.7.2019 17:43 - Kushadru
vážně ? to by bylo fakt super
Autorská citace #3
8.7.2019 23:31 - ShadoWWW
Je to ono.



Autorská citace #4
8.7.2019 23:35 - Kushadru
pecka jestli tu knihu nechceš rád odkoupím :) napsal bych ti pm a domluvili by jsme se
Autorská citace #5
9.7.2019 00:48 - ShadoWWW
jj, určitě.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055887937545776 secREMOTE_IP: 34.201.16.34