Produkty

ryky
20.3.2018 20:22
DaD prirucka hrace CZ
zdravim kamos uz nehraje a nechal mi tu navic CZ vytistenou prirucku hrace ve stavu noveho nechtel by nekdo odkoupit kvalita je asi ve kvalite ucebnice :) nechal tisknout za 1500 :) proda za 999 plud posta :D
Autorská citace #1
20.3.2018 20:23 -
http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/63228/
Autorská citace #2
21.3.2018 09:02 - Mildar
Prekrasne. do sbirky se mi nehodi, ale vzdy jsem o takove snil :D
Autorská citace #3
21.3.2018 10:12 - Zarahel
To jako fakt? Prodávat knížku dělanou v reklamce nebo tisknutou doma za vyšší nebo stejnou cenu než je cena originálu? :D Vůbec ta drzost to prodávat, když ohlédnu, že jsi to mrsknul na server, kde byl překlad stvořen...

To je myšleno jako vtip, hodně špatný, ale vtip, že jo? :)
Autorská citace #4
21.3.2018 10:19 - Šaman
No, jsou to 3 koruny za stránku v barvě a v pevné vazbě - levněji ji těžko vytvoříš. Neprodává obsah, ale zpracování. A prodává jeden kus - žádný bysnys. Za mě v pohodě.
Autorská citace #5
21.3.2018 10:32 - Zarahel
Jeden kus, žádný byznys. S tím docela souhlasím :) Ale češi jsou češi...

Btw. Technicky vzato stále prodává obsah. Ale asi jsem jen trochu upjatý v otázce autorských práv ;) Jak originálního díla, tak překladatelů (i když neofi)...
Autorská citace #6
21.3.2018 10:40 - ShadoWWW
Cena je v pohodě. Jak píše Šaman - vytištění takové knihy v barvě a pevné vazbě tě běžně klidně vyjde na několik tisíc, když si budeš tisknout jeden dva kusy.
Autorská citace #7
21.3.2018 11:29 - Šaman
No, ohledně práv - i v open source programátorském světě je běžné, že některé firmy se živí tím, že nabízejí komerční podporu apod. pro opensource systémy.
Takže zatímco Linux jako takový je komunitní práce a prodávat se nesmí, tak to neznamená, že nemůžeš prodávat DVD, vlastní manuály, podporu a zkrátka profesionální balíky založené na Linuxu. Ale platí se za ty věci navíc, nikoliv za obsah.
Autorská citace #8
21.3.2018 12:46 - LokiB
Srovnáváš Šamane nesrovnatelné.
Podpora Linuxu ... to je třeba na úrovni vysvětlujících videí k pravidlům, nebo DMování za peníze
Prodej tištěné "cizí" knihy ... to je už spíš na úrovni používání kódu Linuxu ve svojí aplikaci. I když to není přesné srovnání.
:)
Autorská citace #9
21.3.2018 13:42 - Šaman
Spíš jsem tím myslel, že když si někdo objedná Linux na DVD, tak samozřejmě platí náklady a poštovné. Jen tady ty náklady na výrobu jsou někde jinde, než vypálení DVD.

Ta komerční podpora je, pravda, jiná záležitost.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058429002761841 secREMOTE_IP: 3.237.51.235