Produkty

exi
22.9.2017 18:23
Mysteriozní dobrodružství do 5e
Zdravím, zajímalo by mě, jestli neznáte nějaká hotová dobrodružství do DnD s míň "hrdinskou" zápletkou. Mysteriozní záležitosti, vraždy, únosy, vyšetřování, prostě noir.

Osobně jsem našel tohle, které se inspiruje Psem Baskervillským a Gévaudanskou bestií, ale rád bych našel víc. Díky.
Autorská citace #1
22.9.2017 22:54 - chrochta
Možná ADnD Howl from Beyond? Dva prokletí mrtví, blata a vhodné k zasazení do hororového Ravenloftu.

Al-quadimovská Assassin mountain? Intriky uvnitř nejmocnějšího bratrstva holy slayerů, mrtvý (?) Praotec, intriky a do toho hrdinové, vyslaní emírem jednoho městského státu, aby Praotce přesvědčili, že by další pokus o atentát neměl podnikat.

Ravenloftovský Hour of the Knife? Prostředí viktoriánského velkoměsta s vyšším než neškodným množstvím doppelgangerů, masový vrah typu Jacka Rozparovače a hromada intrik v pozadí.

Ravenloftovský Shadow of the Knife? Odehrává se o třináct let po Hour of the Knife - místní Jack Rozparovač se vždy objevuje s třináctiletým cyklem. Volně dostupné na stránkách Kargatane (jsou v odkazech).

Dobrodružství z Call of Cthulhu D20. Starý biograf, patřící mezi válkou a po válce společenskému klubu s mezinárodním dosahem ("Light and sound! Light and Sound!"), v současnosti rekonstruovaný nadšenci na nezávislé artové centrum. práce finmišují... jenže dochází k nehodám študáků brigádníků. Nutno pátrat v archivech (že by tu mezi válkou docházelo k rituálním vraždám?), zpovídat svědky (dokud je nezabije... věk?).

Na stránkách Kargatane a Fraternity of Shadows (taky v odkazech) jsou volně dostupné materiály včetně míst pro Masque of Red Death (hororovou Zemi okolo roku 1900, nejhůře meziválečnou), kde si hrdinové příliš nezabojují, zato si budou muset zahrát na detektivy.
Autorská citace #2
22.9.2017 23:05 - Maelik
Censijská vražda - obyčejné vyšetřování jedné vesnické vraždy, psané přímo pro systém DnD5e. K vidění zcela zdarma zde na kostce.
Autorská citace #3
22.9.2017 23:58 - sirien
Popř. Severní Taria příběh Ilská vražda.
Autorská citace #4
23.9.2017 09:55 - Tarfill
No, když sem dáváte takovéhle tipy, tak to si taky můžu přihřát polívku a doporučit dobrodružství zde na Kostce... ;-)
"V Zrcadle"
http://www.d20.cz/clanky/pravidla/5111.html
Autorská citace #5
23.9.2017 12:29 - LokiB
chrochta píše:
Možná ADnD Howl from Beyond? Dva prokletí mrtví, blata a vhodné k zasazení do hororového Ravenloftu.


Jakou to má pls značku od TSR? na podobné téma jsem našel jen Howls in the Night z Ravenloftu, ale ten název, cos uvedl, nemůžu najít.
Dík

Hour of the Knife jsme kdysi dávno hráli, a bylo to super (když lidem nevadí ten klasický ADND railroad u podobných dobrodružství)
Autorská citace #6
23.9.2017 17:38 - chrochta
LokiB: Samozřejmě máš pravdu, to já jsem si jen popletl názvy.
Autorská citace #7
23.9.2017 19:44 - exi
díky všem za tipy. Proberu se tím a můžete klidně časem dopisovat další.
Autorská citace #8
4.7.2019 09:35 - ben222
sirien píše:
Popř. Sevetní Tária

Ale kde se dá stáhnout ?
Autorská citace #9
4.7.2019 09:55 - ShadoWWW
Je jen v knižní podobě, např. zde. Ale rozhodně stojí za to.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060743808746338 secREMOTE_IP: 3.86.235.207