Kultura

idol02
7.9.2017 20:47
Dračí hlídka
Dračí hlídka/Jeskyne a draci - mám pocit, že vyjdú približne v rovnaký čas. Do ktorej hry by bolo lepšie investovať?
13.10.2020 20:32 - sirien
jakože... nice, no :) Do verze 1.4 u které konečně půjdou do betatestu PPP a bude slíben Astrál nejen pro Theurga se to snad stihne zahladit :D
17.10.2020 12:47 - Thalion
Zapadají dobrodružství z archivu na webu Dračí Hlídky do světa OTHION? Nebo ta mapa světa není zatím nijak podporována?
17.10.2020 14:30 - Xeth
Mnohá z těch dobrodružství jsou napsaná autorem DH - Pavlem Ondruszem. Dá se předpokládát, že to bude z prostředí jeho světa, tedy Othionu/Domoviny. Ostatní jsou převzatá odjinud, ale je možné, že jsou nějak lokalizovaná (mám dojem, že jsem někde i něco takového četl). Pokud ne, měla by být alespoň dostatečně snadno umístitelná jak tam, tak kamkoliv jinam.

Nicméně tady se můžeme akorát dohadovat, je lepší se ptát přímo autora:
https://www.facebook.com/dracihlidka
https://www.dracihlidka.cz/kontakt/#top

Případně se můžeš ozvat přímo na email:
dracihlidka@gmail.com

sirien: Mohl bys prosím umístit ty kontaktní údaje do hlavičky tématu?
17.10.2020 14:55 - Tarfill
Blbý je, že sám autor Pavel asi moc nereaguje. Chápu, že toho může mít moc, ale když čekám na odpověď už více jak týden (od minulého čtvrtka) a stále nic, tak je to trochu demotivující...
17.10.2020 15:05 - Xeth
Njn., stane se. Pokud vím, tak teď balí (balil) speciálky a rozesílá je. On sám, vše vlastnoručně. Pokud zapomněl nebo tě přehlédl, zkus se připomenout. Určitě rád odpoví na jakékoliv (rozumné) dotazy.
17.10.2020 15:25 - Jerson
Aai nejlepší je napsat mu na Discordu, tam reaguje..

K vedlejšímu tématu - zatím jsem nenašel nikoho, kdo by ukázkové dobrodružství z DH hrál. Ani betatesteři, ani začátečníci. Ale nepsal mi někdo tady, že to hrál?
17.10.2020 20:21 - PetrH
18.10.2020 10:12 - Thalion
Xeth píše:
Případně se můžeš ozvat přímo na email:
dracihlidka@gmail.com

Ano, stačilo napsat na Discordu a hned se ozval, takže vyřešeno.
18.10.2020 12:14 - Jerson
Pod jeden příspěvek na FB napsalo 35 lidí, z toho asi 33 žen, že RPG ještě nehrály a chtěly by to zkusit jako Vypravěči. Dalších 15 by chtělo hrát postavu, Brno už mají "dávné" zkušenosti s DrD.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.28901290893555 secREMOTE_IP: 18.215.33.158