Produkty

chrochta
27.11.2016 14:22
Autorská citace #1
27.11.2016 14:22 - sirien
Tohle je opravdu vyčerpávající shrnutí. Musím říct, že to zní dost zajímavě a přitom sem o tom nikdy předtím ani neslyšel, díky za to.
Autorská citace #2
27.11.2016 14:31 - York
Taky bys ten článek mohl nejdřív publikovat, než ho začneš komentovat ;-)
Autorská citace #3
27.11.2016 14:45 - sirien
Publikovanej byl, nebyl zveřejněnej*. Ale v tomhle sem tentokrát výjimečně naprosto nevině, křič na Gurneyho :)

(ale opravil sem to :) )


*historickej double-check kdy je přístupnost daná jednou položkou a viditelnost po zveřejnění druhou - tj. náhledové právo je kdo-dneska-ví-proč definované pomocí klikátka, které adminum sděluje, že je článek hotovej; v téhle konstelaci (publikované, ale nezveřejné) to způsobí, že my a autor to na main page vidíme, ostatní ne, bohužel z mého pohledu se nedá poznat rozdíl, pokud se přímo nepodívám do nastavení.
Autorská citace #4
27.11.2016 16:46 - Gurney
Moje chyba, ještě jsem v tom článku upravoval nějaké drobnosti kolem obrázků a tagů a nezkotroloval si jestli je vidět i po odhlášení, jak to obvykle dělám.

sirien píše:
ale opravil sem to :)

Zajímavé, já taky, zhruba někdy ve 14:40.

Jinak článek je fakt super, vůbec jsem netušil, že nějaký africky laděný svět pro d20/D&D 3e vůbec existuje a zní to fakt dobře. A fakt cením Chrochtovy poznámky ohledně reálií ze skutečného světa i jeho doporučení ohledně četby.
Autorská citace #5
27.11.2016 18:23 - Vojtěch
Hele, nebylo by lepší to dire nebrat v bestiářovém stylu a přeložit to jako Hroziví duchové, nebo tak nějak?
Autorská citace #6
27.11.2016 21:20 - Colombo
Mhpf, podobně jako u toho Afrického settingu, podle popisu ras a povolání mi to připadá taky jako "Hele, vememe standardní DnD věci a dáme jim lehký pseudoafrický twist!". Třeba jak tam chrochta psal, že tam kouzelníky, bardy atp. nemají, ale pak napsal, že tam vlastně jsou v "lokální podobě". A s těma rasama, to samé. Mimo to, pulčíci s drápy? Podle obrázku, haha. Buď je mají zatahovatelné, pak musí mít pakcy jako lev nebo tygr (takže ne štíhlé prstíky) nebo je nemají zatahovatelné a pak bez manikůry jsou jim prstíky na nic, protože nic moc s nima uchopit nemůžou.

Ale voni lidi tu fyziologii moc neznají.
Autorská citace #7
27.11.2016 21:29 - Tarfill
Díky za článek,
je to nejen dostatečně odhalující, ale i krásně inspirující.

Kdyby se někdo nabídl odehrát v tomto settingu nějaké one-shot dobrodružství pro DnD, šel bych hned do toho (samozřejmě jen jako hráč, nikoliv GM). ;-)
Autorská citace #8
29.11.2016 08:21 - Skenderax
Ak by niekoho zaujal Africký "stredovek" alebo fantasy, tak veľmi pekné pravidlá sú i od Sine Nomine (tvorcov Stars Without Number) - Spears of the Dawn.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063678026199341 secREMOTE_IP: 3.15.147.53