Produkty

Jiron
21.1.2016 08:29
(INZERCE) Jironův Výprodej
Pane jo... dlouho jsem tady nebyl. Pokud jsem tenhle inzerát špatně umístil tak se omlouvám a prosím o přesunutí. Rád bych nabídl k prodeji nějaké své staré knihy, které jsem už dlouho nehrál a zabírají mi příliš mnoho místa. Jde konkrétně o tyto:

World of Darkness
Rulebook
Asylum


Vampire: the Requiem
VII
Clanbook Daeva
Clanbook Mekhet
Clanbook Gangrel
Storytellers Screen

Werewolf: the Forsaken
Rulebook
Lore of the Forsaken
The Rage
The War against the Pure
Teritorries
Predators
Lodges: the Faithful
Lodges: the Splintered
Blasphemies
Hunting Ground: the Rockies
Tribes of the Moon
Blood of the Wolf
The Pure
Storytellers screen

V případě zájmu se mi ozvěte buď tady nebo na mailu (jindrich.zeman@yahoo.com).
Díky.

Jiron
Autorská citace #1
21.1.2016 12:27 - Shako
Jiron: Na jednotlivé položky je tady antikvariát, ale vzhledem k počtu kolik toho nabízíš, tak nejspíš samostatná diskuze nevadí (ale nejsem místní admin). ;-)

Základní příručky jako Vampire: the Requiem, Werewolf: the Forsaken, Changeling: the Lost, Promethean: the Created bych si nejspíš pořídil (některé, možná všechny). Ale vzhledem k počtu sourcebooku počítám, že to chceš spíš prodat jako set jako třeba "vše o vlkodlacích". Ale kdybys to chtěl prodávat po kusech, tak se asi dohodneme.
Na sourcebooky se podívám, jestli mě něco zaujme.
EDIT: Je něco z toho sbírka dobrodružství pro WoD? Nevím, zda WW něco takového vůbec vydávali...

Nějaké orientační ceny? (klidně PM). Předání připadaně v Praze?
Autorská citace #2
21.1.2016 19:51 - Jiron
Jej, Antikvariát jsem asi přehlédl.

Shako: Upřímně bych raději prodával vcelku (hlavně ty Vlkoše). Ohledně ceny se můžeme pobavit v PM. Co se týče sbírek dobrodružství... Hunting Ground obsahuje malou kampaň, Ghost Stories obsahuje něco jako sbírku dobrodružství a Mysterious Places ti dávají několik zajímavých míst, kde se můžou dobrodružství odehrávat (na jednom z nich jsem měl kdysi postavenou ukázkovou hru).
Autorská citace #3
21.1.2016 21:02 - Gurney
Už jsem hodil odkaz na tuto diskuzi i do antikvariátu.
Autorská citace #4
21.1.2016 21:10 - sirien
Jiron: To jako už i Ty opouštíš scénu nadobro, Brute? :´(
Autorská citace #5
21.1.2016 21:24 - Jiron
Sirien: Rozhodně bych neřekl, že opouštím scénu. Doma mi toho ještě zůstane docela dost. Jen prodávám věci, které jsem více než pět let ani neotevřel. Ale neboj, Blue Rose si nechávám :-)
Autorská citace #6
21.1.2016 21:38 - andtom
Jiron nic neopouští, celkem pravidelně mám tu čest s ním hrát. Knížky má v bezva kvalitě, co jsem viděl. Kdo koupí, neprohloupí. Jirone, deset procent z prodeje prosím :-)
Autorská citace #7
21.1.2016 22:52 - Dungo
má něco z toho co prodáváš něco společného s FR? :)
Autorská citace #8
22.1.2016 09:25 - Ebon Hand
Pane andtome, rád vidím, že jste scénu ještě úplně neopustil. :-)
Autorská citace #9
22.1.2016 16:23 - Jiron
Dungo: Co je sakra FR? :-)
Autorská citace #10
22.1.2016 16:26 - Alwaern
Forgotten Realms - ve zkratce - ne, nic z nabízeného není specificky pro FR setting :)
Autorská citace #11
22.1.2016 16:29 - Jiron
Aha, jo tohlo. Asi by nebylo jednoduché něco z toho na FR použít :-)

Edit: ale našla by se spousta inspirace
Autorská citace #12
28.1.2016 14:58 - Jiron
Update

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079004049301147 secREMOTE_IP: 3.238.233.189