Produkty

Vojtěch
22.1.2013 06:54
Baldur's Gate
Nevím, jestli jste to někdo zaznamenali, ale Wizardi (a pár dalších) spolu se starými pravidly oprášili i starou klasiku a upravili ji pro tablet atd. včetně datadisků a nových postav.

Baldur's Gate je tu zase :-)

http://www.baldursgate.com/
Autorská citace #81
6.2.2013 21:23 - mloko
dik za info:o) mno zatim dojedu toho rouga v zakladni verzy BG1 z GOG a pockam nez dodelaj cestinu na BGEE to uz budou snad vychytane vsecky bugy
Autorská citace #82
7.2.2013 19:22 - pipux
Taky jsem četl tohle téma - líbily se mi hlavně Colombovy přispěvky (ty s obrázkama; slova jsem vynechal).
Že tedy Baldurs Gate Enhanded Edition zkusím ...

No, nainstaluji hru, a pak i 1.0.2011 patch -> spustím, naházím postavu ...


WTF? Co to má být? A jak si s tím poradit?
(chyba zřejmě nebude na mém přijímači - Infinity engine hry zde jely)
Autorská citace #83
8.2.2013 01:10 - Assassin
Pipux: CURRENT VERSION: v1.0.2012 (Update #6)
Ale zkusil bych aktualizovat ovladače grafické karty.
Autorská citace #84
15.2.2013 22:08 - mloko
Ahoj, tak ňák jsem koukal na verzy BG EE v1.0.2012 a nejde mi narozum jedna věc pokud si vytvořim v klasickém bg1 postavu například válečníka a dám mu 2 body specializaci do luků tak má počet útoků (2½) ale pokud vytvořím tu samou postavu v BG EE tak má počet útoků pouze (2) nevíte čím to je ? přitom dva body specializace si myslím že mají přidávat 1Thac0 a ½ do počtu útoků, ale tímto si nejsem uplně jistej... díky :o)
Autorská citace #85
16.2.2013 07:35 - Assassin
mloko: jde o bug nového patche, v příštím patchi bude opraven, do té doby by měl stačit tenhle fix http://forum.baldursgate.com/discussion/14852
Autorská citace #86
16.2.2013 09:07 - mloko
co je lepsi koupit si verzy BG EE přímo od Beamdog nebo přes steam ? protoze na neoriginal verzy to nechdí nebo nevím kam bych to měl nahrát vytvořil jsem podle adresář c:Program Files (x86)Baldur's Gate - Enhanced Editiondata00766override ale nic se nezměnilo...
Autorská citace #87
16.2.2013 09:46 - Assassin
mloko: nemám už BGEE nainstalovaný, tak nemůžu vyzkoušet.
Autorská citace #88
20.6.2013 14:32 - Assassin
http://www.baldursgate.com/ píše:
Dear Friends of Baldur's Gate,

We recently removed Baldur's Gate: Enhanced Edition from sale on Beamdog and the Apple App Store. We've taken this step at our publishing partner's request as we attempt to resolve a number of contractual issues.

Unfortunately, until this matter is resolved, we are unable to release the latest Baldur's Gate: Enhanced Edition patch or Baldur's Gate: Enhanced Edition for Android.

This also prevents the launch of Baldur's Gate II: Enhanced Edition. I sincerely apologize to the series' fans and promise we are working diligently to remedy the situation.

Regards,
Trent Oster
President, Beamdog & Overhaul Games

Game Over
Autorská citace #89
20.6.2013 14:49 - Me-dea
Pokud řeší bordel v kontraktu s vydavatelem, tak to není game over. Dohodnou se na jiných podmínkách nebo změní vydavatele.
Autorská citace #90
20.6.2013 18:13 - alefo
na kotaku spekuluju, ci sa neozval niekto zo spletenca wizards / atari / interplay a nechce vytrieskavat peniaze

poukazovalo sa na watchmenov-film, ktory sa releasol a potom vyliezol spod zeme fox a zacal trieskat po zmluve a kricat na warner...skoncilo to tym, ze 8 percent zo zisku z kin isiel foxu
Autorská citace #91
20.6.2013 19:32 - klaymen
Kotaku je bezcenny blog s hromadou polopravd co sa rad zenie za senzaciami. To co tam napisu ma asi vahu ako spravy na Fox News alebo ako nas Novy Cas.
Autorská citace #92
21.6.2013 11:44 - alefo
Wizards.com to nie su:

We were disappointed to learn that Baldur’s Gate Enhanced Edition has been temporarily removed from sale on Beamdog.com and the Apple App Store. We are confident that Beamdog is working diligently to resolve issues with their publishing partner so they can resume sales of Baldur’s Gate Enhanced Edition.
Autorská citace #93
21.6.2013 11:47 - alefo
alternativne je mozne, ze to suvisi s atari, ktore je na pokraji zrutenia a idu predavat svoje intellectual properties

http://www.geek.com/games/atari-plans-to-auction-off-all-its-game-assets-in-july-1556174/
Autorská citace #94
21.6.2013 12:59 - Colombo
zajímavé je, že ačkoliv skrze beamdog to nejde koupit, skrze atari a steam (kde to ovládá nejspíše atari) to koupit stále jde.
Autorská citace #95
25.6.2013 13:59 - Hugo
Coz o cemsi svedci...
Autorská citace #96
4.7.2013 12:00 - Nerhinn
Na Steamu je momentálně se slevou Enhanced edition za 3,50€
Autorská citace #97
24.5.2014 09:42 - Colombo
Tak, BG2:EE vyšla, nevíte, jaké jsou další plány? Nemůžu se k žádnému prohlášení progooglit.
Autorská citace #98
24.5.2014 10:04 - Alwaern
Jejich cílem bylo BG:EE a BG2:EE předělat na kompatibilní s Mac a Andriodem, teď se čeká na patch 1.3 (a protože Trent OSter má ke slovu soon stejný vztah jako Blizzard Entertainment, tak to nebude hned).

Mimo to se nějak spekulovalo o dalším díle, ale zapadlo to prachem.

Naštěstí existují mody, které přidávají stovky hodin příběhů a bojů, takže to není zas tak špatné.
Autorská citace #99
24.5.2014 10:07 - Colombo
j, podobný soon jsem četl i s linux verzí. Patch 1.3 sem si všiml, ale překvapilo mě to, že původně slibovali Icewindale 1&2, BG2, Planescape a potom i BG3 a když vyšlo BG2:EE... tak žádné prohlášení "co teď".

Btw. hrál někdo BG multiplayer?
24.5.2014 11:22 - Vojtěch
Jedině když jsem cheatoval s postavou :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091635942459106 secREMOTE_IP: 3.17.186.218