Produkty

Alnag
27.4.2012 14:54
Být občanem Alfa Komplexu je zábava. Počítač to říká, a Počítač je váš Přítel. Recenze potrhlé, humorné a zároveň dystopické RPG s víc jak dvacetiletou historií...
Autorská citace #1
27.4.2012 14:54 - sirien
Mám (tuším že jako dárek od Alnaga) zhuštěnou versi Paranoii (asi panáctistránkový sešítek) a narazil jsem na zásadní problém.
Předesílám, že jde o problém v čistě teoretické rovině myšlenkového pokusu, protože by mě ani nenapadlo číst pravidla která jsou mimo mé bezpečnostní oprávnění.

Každopádně - jak má člověk, hypoteticky, napasat něco o hře, například že na straně, dejme tomu, 11, je chyba v pravidlech, když jakákoliv zmíňka o znalosti existence pravidel je hodnocena jako zrada proti mému příteli Počítači?
Autorská citace #2
27.4.2012 20:18 - Alnag
Odopověděl sis sám. V pravidlech chyba být nemůže. Přítel Počítač nedělá chyby. Možná je to past na zrádce, mutanty nebo komunisty. Takže se hlaš k terminaci. Šup, šup, šup.
Autorská citace #3
2.5.2012 13:16 - Merlin
Kloni A a S ať se hlásí k okamžitému sešrotování v sekci C7.
Autorská citace #4
17.4.2017 19:21 - Vojtěch
Nová edice Paranoia Red Clearance už je na DriveThru jako PDF.
Autorská citace #5
17.4.2017 20:57 - Shako
Vojtěch píše:
Nová edice Paranoia Red Clearance už je na DriveThru jako PDF.


Příručka za 40, pdf za 30? :-D A nebo jsem něco přehlídnul?
Autorská citace #6
17.4.2017 21:11 - Gurney
Že těch 40 není v dolarech, ale rovnou v librách :(
Autorská citace #7
17.4.2017 21:12 - sirien
Pokud nechápeš cenovou politiku nastavenou přítelem Počítačem, jsi nejspíš komunistický zrádce. Okamžitě se hlas k přezkoumání své loajality.
Autorská citace #8
17.4.2017 21:23 - LokiB
Tak už tam Vojtěchovi i odpověděli:

Píše:
Don't panic, this one is not for you :) We just have it posted as we are using Drivethru for distributing copies to Kickstarter Backers. The full release will appear later this year for a much more agreeable price!


Takže to není "skutečná cena pro kupující" ;)
Autorská citace #9
17.4.2017 21:24 - Gurney
EDIT:
sirien píše:
Pokud nechápeš cenovou politiku nastavenou přítelem Počítačem, jsi nejspíš komunistický zrádce. Okamžitě se hlas k přezkoumání své loajality.

SVOBODA PRO INFRAČERVENÉ MASY !!!
Autorská citace #10
18.4.2017 07:10 - Vojtěch
LokiB: Mě nikdo neodpovídal, protože jsem se na nic neptal. Já přijímám cenovou politiku počítače bez řečí!
Autorská citace #11
18.4.2017 08:35 - Colombo
Vojtěch: Takže na sebe nechceš strhávat pozornost? Skrýváš snad něco před ostatními? MUTANT!
Autorská citace #12
18.4.2017 09:00 - LokiB
Vojtěch: pardon, pardon ... bylo to odpověď někomu jinému stejného jména, to mě zmátlo
Autorská citace #13
18.4.2017 10:39 - Jerson
sirien píše:
jak má člověk, hypoteticky, napasat něco o hře, například že na straně, dejme tomu, 11, je chyba v pravidlech, když jakákoliv zmíňka o znalosti existence pravidel je hodnocena jako zrada proti mému příteli Počítači?

Máš šest klonů. První z nich může napsat o chybách a pak být jako chybový zlikvidován, aniž by se to ostatní občané dozvěděli.
Autorská citace #14
18.4.2017 11:31 - Vojtěch
JJ, ale mám za to, že toto už je plná prodejní cena.
Colombo: Takže na sebe nechceš strhávat pozornost? Skrýváš snad něco před ostatními? MUTANT!

Takže ty zpochybňuješ cenovou politiku našeho přítele počítače?
Autorská citace #15
4.7.2019 18:47 - Tadeas
Dá se ještě někde sehnat ta zhuštená pravidla? Samozřejmě je nemám v plánu číst. Pouze využít k testu lojality mých potencionálních spoluřešitelů.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095273017883301 secREMOTE_IP: 44.220.182.198