Produkty

Colombo
23.8.2010 20:39
Pathfinder CZ
Bylo by dost lidí? Byl by altar ochoten a schopen do toho jít? A je to vůbec uskutečnitelné?
Vše o tomto možném projektu.
Začalo to v Diskusi o DrD 2
táá dýý dáá dýý dá píše:
tak proc nevydat cesky preklad Pathfinderu. Nevyslo by to levneji nez DnD?

alef0 píše:
To je dobrá otázka! Aká by bola koncová cena? Plnofarebná 600 stranová nemecká mutácia základnej príručky stojí 50 eúr (1200 CZK).

Bouchi píše:
Velmi hruby odhad mi dal priblizne tutez cenu pro ceskou mutaci (respektive o neco vyssi, protoze odhad jsem delal pro paperback, hardback je drazsi na vyrobu, tedy i na prodej.) Ale do toho by Altar nesel, protoze jen naklady na tisk by byly pres pul milionu, takove rezervy fakt nemame a banka na takovy projekt ani nahodou nepujci.
29.1.2012 16:57 - noir
Já už vyloženě vidím manažery Paiza, jak nadšením tleskají rukama, když jim někdo bude spojovat jejich zavedenou značku, která momentálně vede trh, s podivnou spatlaninou jménem Asterion. Děcka, prosím trochu toho realistického přístupu...
29.1.2012 17:14 - Wild West
Pokud žádáš realismus, debata měla chcípnout na první straně. Realistický byl jen můj první příspěvek; dál se snažím nekazit cizí bábovičky.

Kdybych byl autor generického systému, bylo by mi jedno, k čemu ho hráči užívají. Pokud to Paizo vidí jinak a bude mít velké požadavky, stejně to chcípne.
3.2.2012 07:38 - Dalcor
Za mě:
Beginner Box
Core Rulebook
Game Mastery Guide
Bestiary 1
Advanced Players Guide

Ve druhé vlně
Inner Sea World Guide
Ultimate Combat
Ultimate Magic
Bestiary 1 a Bestiary 2
3.2.2012 07:41 - Dalcor
De Facto Paizo nemůže zakázat vydání Asterionu v PFRPG, poněvadž tvůrci Asterionu můžou použít OGL. Ale Asterion snad neee. Spíše Midgard (Steampunk, jiný vydavatel, menší náklady, steampunkový nádech).

Jo a ještě mě napadla jedna věc nepaizáckou věc jmoénem Book of River Nations
8.2.2012 13:25 - ShadoWWW
V květnu vychází další krabicovka - Bestiary Box. Vypadá velmi zajímavě a podle mě další kandidát na přeložení. Jsem taky zvědavý, jak vyzní tento produkt ve srovnání s připravovaným bestiářem pro DrD II.
8.2.2012 13:37 - noir
Bude v něm želva? Jestli ne, tak bude trapný. A jestli v něm nebude rys, tak bude supertrapný.
8.2.2012 13:51 - Merlin
hroch!
8.2.2012 13:58 - sirien
Mainská mývalí kočka :/
8.2.2012 14:08 - Vojtěch
Bestiary box je statů prostý - je to balík tokenů potvor z Bestiáře 1, takže s Bestiářem k DrD II nějak nebude co srovnávat...
8.2.2012 14:10 - sirien
Vojtěch píše:
s Bestiářem k DrD II nějak nebude co srovnávat

To je otázka. Je v Bestiáři jedna popis, případně v Bestiary box token pro Mainskou mývalí kočku? Protože jestli jo, tak má DrDII bestiář nasazenou hodně vysokou laťku.
8.2.2012 14:32 - Vojtěch
Tak jestli tam bude všechno z Bestiary 1, tak tam bude tohle a výhoda je, že to je všechno zdarma na netu.

A co se mívalí kočky týče, tak cat + advanced and/or giant simple template for the win!
8.2.2012 14:37 - ShadoWWW
Vojtěch: Myslel jsem, že tam budou i staty, ale máš pravdu. Budou tam jen papírové figurky. Pro nestvůry z Bestiary 1.

Mělo by být dostupné i PDFko. Takže pro někoho alternativa, že si je sám vytiskne a sežene ty plastové podstavce (jako byly např. v českém vydání Talismanu nebo posledním českém vydání Battletechu).
8.2.2012 14:52 - Vojtěch
Mno, popravdě řečeno, to už bych mohl taky sáhnout po paper minis :)
8.2.2012 16:19 - alef0
Ale to bude totálne iný produkt: to bude "len" 250+ kartónových obrázkov, ktoré si rozstriháte a založíte do podstavca, to všetko za 850 Kč. Meganápad inak s tými paper minis, jak že to nikoho predtým nenapadlo?

DrD2 beštiár bude primárne o texte, s menším počtom príšer (tých 60?) a nejasnú cenu.
8.2.2012 16:47 - Vojtěch
alef0: to už jsem jaksi psal.

Jinak budou to jakoby figurky z tvrdého kartonu s podstavci tak aby stály na mapě. Hráči se dožadovali dalšího nášupu, protože v beginner boxu byly a zjevně se líbily.

Oproti tomu paper minis jsou skládací vystřihovánky o rozměrech na D&D mapu. A jsou tam zpravidla veškeré potvory, co se potřebují na celé dobrodružství, ke ketrému vyšly.
8.2.2012 17:31 - alef0
Ah tak nuansy mi ušli. Jo, máš pravdu.
8.2.2012 20:54 -
alef0 píše:
Ale to bude totálne iný produkt: to bude "len" 250+ kartónových obrázkov, ktoré si rozstriháte a založíte do podstavca, to všetko za 850 Kč. Meganápad inak s tými paper minis, jak že to nikoho predtým nenapadlo?

DrD2 beštiár bude primárne o texte, s menším počtom príšer (tých 60?) a nejasnú kvalitou.
8.2.2012 22:01 - alef0
Sirien, si to ty, môj drahý?
8.2.2012 22:01 - Vojtěch
Nuansy jsou asi takové, jako rozdíl kartonových žetonků z Monster Vault a plastových figurek. Je dobré to zdůraznit, protože člověk který by je zaměnil by asi nebyl zrovna nadšený.
8.2.2012 22:36 - sirien
alef0 píše:
Sirien, si to ty, môj drahý?

a) mám autologin
b) tu máme featuru umožňující si retrospektivně přivlastnit post, pokud Tě to omylem odhlásí a pokud si toho všimneš dřív než někdo napíše nějakej další
c) i kdybych si toho nevšim hnedka, tak bych zaregistroval že mě Kostka odlogovala (člověk si toho většinou všimne) a u postu je beztak možné změnit v případě potřeby ID odesilatele, takže lze "anon" snadno přepsat na "sirien"

pokud se dobře pamatuju, patří k mým dobrým zvykům se pod posty podepisovat. I když se do někoho navážim. Zejména pokud se do někoho navážim, anonymně to neni ta správná sranda.

(ne nejsem; tohle dělá "haha", to není Tvá kravička, to je sirien - budeš muset hledat dál ;) )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.052511930465698 secREMOTE_IP: 44.223.31.148