Produkty

Colombo
23.8.2010 20:39
Pathfinder CZ
Bylo by dost lidí? Byl by altar ochoten a schopen do toho jít? A je to vůbec uskutečnitelné?
Vše o tomto možném projektu.
Začalo to v Diskusi o DrD 2
táá dýý dáá dýý dá píše:
tak proc nevydat cesky preklad Pathfinderu. Nevyslo by to levneji nez DnD?

alef0 píše:
To je dobrá otázka! Aká by bola koncová cena? Plnofarebná 600 stranová nemecká mutácia základnej príručky stojí 50 eúr (1200 CZK).

Bouchi píše:
Velmi hruby odhad mi dal priblizne tutez cenu pro ceskou mutaci (respektive o neco vyssi, protoze odhad jsem delal pro paperback, hardback je drazsi na vyrobu, tedy i na prodej.) Ale do toho by Altar nesel, protoze jen naklady na tisk by byly pres pul milionu, takove rezervy fakt nemame a banka na takovy projekt ani nahodou nepujci.
26.8.2010 11:21 - ShadoWWW
BTW Můj kámoš má taky zájem, takže já bych bral dvě.
26.8.2010 14:23 - Alnag
No vidíte, tak jsme se rychle dostali přes třicet lidí... v podstatě, když by nakladatel tisknul i menší náklad, ale zase s jistotou, že všechno rozprodá...
26.8.2010 17:37 - Nalar
A to sa to velmi nedostalo mimo d20.cz. Myslim, ze solidna propagacia na CONoch, aktivna FB stranka (Twitter v CR/SR az taky nutny neni) a pozadovany pocet ludi sa nazbiera.
26.8.2010 19:54 - Almi
Já si klidně vezmu 2-3 kousky, věřím, že je udám. A věřím, že dokážu udat i dalších 5 kusů...
26.8.2010 22:19 - Elgard
Nedá se pro ten překlad vyjít z toho, co je už přeložené pro PHB 3.5? Třeba kouzla jsou imho prakticky totožná a bude toho určitě mnohem víc..
26.8.2010 23:03 - ShadoWWW
Stejná je i většina klíčových slov.
27.8.2010 11:06 - Lotrando
Kolik kousků si vezmete nic neřeší, musíte poslat peníze.

Jen tak jako námět, když se sejde 100 zájemců, co pošlou děngy a k tomu dva tři generální sponzoři, co dají třeba desítku nebo víc .....

Rovnou bych počítal s customizovanou pdf verzí (pro koho je udělaná) pro předplatitele zadarmo a pro ostatní za malý příspěvek.

Seznam sponzorů bych nechal natisknout dovnitř, ať se to pro jednou ví, kdo za to může :)

jen takové nápady, jak přilákat lidi
27.8.2010 11:45 - Chrochta
Navíc v Bestiáři nemalá část práce spočívá ve vpisování čísel/ hrstky termínů do šablony. To ani tak nechce znalosti jazyků jako spíš hromadu času.

Zkuste někdo napsat článek o tom, co to Pathfinder je, na www.dracidoupe.cz, kde se schází dračákovská komunita, a jistě přibude pár dalších lačných dušiček.

Na příliš aktivní tvorbu překladů nebudu mít čas, ale klidně zasponzoruju... a klidně i víckrát za sebou.
27.8.2010 12:12 - Colombo
Lotrando: no tobe ty peníze rozhodně nepošlu:P
Ostatně, jak říkal Bouchi, dokud mu z Paiza neodpoví, tak všechno kolem je jen teoretizování...
27.8.2010 14:43 - Lotrando
Colombo: já bych o ně pečoval jako o své :)
27.8.2010 21:56 - sirien
o tom nepochybujeme ;)

.pdf verze... jako technicky proč ne, ale osobně bych s její publikací raději počkal. Čistě pro jistotu, známe své lidi
10.9.2010 14:35 - Colombo
Bouchi: tak jak, už ti odepsali?
10.9.2010 17:02 - Bouchi
Bohuzel zatim ne, pristi tyden se jim pripomenu.
10.9.2010 23:32 - SEB
kdyby něco tak jdu taky do toho jo?
11.9.2010 10:49 - podpis
bych rekl ze se na nas Paizo vy... prece nebudou podporovat hracskou zakladnu v Cecensku nebo na Slovinsku :-)
11.9.2010 22:50 - Vojtěch
Jo, to je přesně ono ;)
15.10.2010 10:09 - Bouchi
Hm, tak ani na druhy mail mi z Paiza odpoved neprisla. :-(
Uz me napada jenom ze by jim zkusil napsat nekdo, kdo ma EN vydani (pripadne kdo s nimi uz nejak komunikoval, je-li tu nekdo takovy) - ze by tu byl zajem o CZ vydani, ale nepodarilo se nam je kontaktovat a zjistit podminky.
(Porad je tu moznost, ze bud moje nebo jejich maily konci v nejake cerne dire antispamu a ze by tedy mail od nekoho jineho mohl projit.)
15.10.2010 12:27 - Dalcor
Jinak ja jsem dostal odpoved asi na 6 popichnuti, sezenu ti kdo mi odpovedel.
15.10.2010 12:27 - Dalcor
Jinak 27.11. bude Pathfinder Day v Dngeonu, velice brzy k tomu napisu uvodnik, uz nyni je komunitni stranka na Facebooku
15.10.2010 15:46 - andtom
Bouchi: Zkus napsat Francouzům z Black Book Éditions, kteří Pathfinder vydávají ve francouzštině, mohli by dát tip komu napsat přímo, bůhvíkde to takhle končí. Nebo ať to přepošlou, s nimi Paizo určitě komunikuje.

Dalcor: Tak to zůstanu v inkriminovanou sobotu v Praze, přijdu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081645965576172 secREMOTE_IP: 54.173.43.215