Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
Autorská citace #41
18.12.2009 11:34 - Sethi
Asi ji chci @.@'

Um... já se odpoledne do Rytíře mrknu, stejně se jdu projít se svou slečnou, ta si tam ráda rozšíří svou farmu tyranidů.
Autorská citace #42
18.12.2009 19:01 - Nachtrose
Kdyz uz jsme tu nakousli to malovani, nepovaluji se vam po discich ruzne publikace "How to paint..."?
Autorská citace #43
18.12.2009 19:05 - Merlin
ne..ale můžu ti dát pár let rad :) jak na to

btw. myslím, že podstavce dělám úžasný :))
Autorská citace #44
18.12.2009 19:11 - Nachtrose
Merlin: s tim si zatim nelam hlavu. Ja jsem po spatreni reaperu teprve zacal zvazovat ze bych mozna nekdy zkusil nejake to malovani. Ale nemam prostory, cas a ani kapital na startovaci vybavu. A pravdepodobne ani talent.

Ale jedna z veci, co me opravdu zajimaji je jak se dela to super stinovani, jak je treba na te figurce o stranu zpet.
Autorská citace #45
18.12.2009 19:31 - Sethi
Tak v Rytíři vůbec nevěděli, o čem mluvím, takže asi... um... ne.
Autorská citace #46
18.12.2009 19:43 - Nachtrose
Usatka: zrovn s Reaperama bych to v CR nevidel moc ruzove. Uz jsem po nejakym e-shopu koukal. Bezvysledne. Nejblizi jsem nasel zatim v nemecku. Mozna bych na neco narazil i v rakousech.
Autorská citace #47
18.12.2009 20:06 - Sethi
Tak tady někdo v poměrně pravidelných intervalech z Amazonu objednává, ne?

Stačí vyčkat správnou chvíli a oběť brutálně znásilnit. A nebo pěkně poprosit =)
Autorská citace #48
18.12.2009 20:17 - Sethi


Tahle je ostatně taky pěkná =)
Autorská citace #49
18.12.2009 20:49 - Nachtrose
Ousko: z nemeckeho to budu asi ja. Jinak v nedeli jsem psal objednavku do noble knighta. Vedet tohle driv...

/edit: a dalsi zklamani. amazon.de ma v nabidce od Reaperu jenom lva a byka ze sady zverokruhu. Beran i kozoroh ( na obrazcich v diskuzi ) chybi.
Autorská citace #50
18.12.2009 21:13 - Sethi
Koukala jsem... Však já si cestu najdu =)

Třeba takový Noble Knight by fungoval =)
Autorská citace #51
18.12.2009 21:37 - Nachtrose
Osobne ted z NK asi delsi dobu nic objednavat nebudu a z amazon.de asi taky az kolem brezna ( nove tilesy ).
Autorská citace #52
18.12.2009 21:48 - Sethi
Tak přiznejme si, nebydlíš úplně za rohem, takže kdy budeš objednávat ty mi může být v podstatě šumák =)

Budu muset zneužít někoho v bližším okolí.
Autorská citace #53
18.12.2009 21:55 - Nachtrose
Jo, zkouseli jsme to s Merlinem a byla z toho celkem kovbojka. A to by si jeden rek, ze dnesni bankovnictvi by melo byt jednoduchy...

Jinak tady je jeden nemeckej kramek, co toho ma celkem dost a postovne je v porovnani s NK jenom 8€ v ramci evropy.
Autorská citace #54
19.12.2009 00:18 - Merlin
Nacht: místo mít nemusíš. A já osobně maloval figurky agamama...tam byla cena za barvu asi 33 korun (pro vás cca 1,2 ojro). Většinu si namícháš. jsou vodou ředitelné, takže "lajning", "drajbraš" :) a jiné s tím jdou super
Autorská citace #55
19.12.2009 00:51 - Jerson
Jen jak koukám speciálně na tuhle figurku, chtělo by to vyhladit vnější část stehen, aby choupky zůstaly jen na lýtkách. Jinak barvení není až tak těžké, tedy kromě očí. Ale Aiss pkud vím nemá zřetelné zornice, takže ten úplně největší vopruz - totiž trefit u obou očí stejný směr pohledu - odpadá.
Autorská citace #56
19.12.2009 11:28 - kin
Mrkněte na Battlefield Berlin...ale počítejte s tim že se vám nezalíbí jen jedna figurka, maj tam na výběr stovky figurek od desítek různých výrobců :D

Nacht: Nějaký to "How to..." bych snad doma mít měl a nelekej se toho...nabarvit figurku jde poměrně dost rychle a slušně.
(klidně ti napíšu krok po kroku jak by to šlo i jaký barvy apod. ...nebo počkej do příštího d20 srazu a klidně ti jí tam nabarvim :D)

A doporučuju barvy Valeja nebo Citadelky, asi nejlepší na trhu momentálně.
Autorská citace #57
19.12.2009 13:30 - Nachtrose
Merlin: na stole mam volne misto o velikosti podlozky pod mys, takze na tom "nemam misto" stale trvam ;-)

Kin: dik za nabidku, ale jeste nejsem rozhodnutej, zda do toho vubec jit celkove. A u tehle postavicky konkretne ani nevim, zda ji kdy vubec budu hrat, ale to je trochu jine tema.
Autorská citace #58
19.12.2009 13:38 - Merlin
Kin: a nejdražší :D
Autorská citace #59
21.12.2009 12:25 - Ebon Hand
Mám asi třicet čísel časopisu Figurines v pdf, takže kdy si chtěl nějaké návody, dá se z toho čerpat. Bohužel je to ve FR, ale fotky postupu jsou dostatečně vypovídající. :-)
Autorská citace #60
21.12.2009 12:53 - Nachtrose
Ehh... proc jsem musel chvili premyslet, co jine by FR mohlo znamenat, krom Forgotten Realms? :-D

Ale jestli jses ochotnej se podelit, tak to nekam upni. Idealne rapid. Dik. Zatim jsem nasel jen How to paint citadel miniatures a Painting girls in miniatures ( nebo tak nejak ). Po navrate z prace to taky muzu nekam upnout.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10398387908936 secREMOTE_IP: 18.206.83.160