Produkty

Blaine
14.8.2009 15:46
Battletech - Time of War
Prichazi 4. edice ve svete vcelku popularniho RPG ve svete Battletechu. Pokud jste se stejne jako vyblbli pri soupani gigantickych robotu po hexovych mapach a taktickych orgiich, ktere predchazeli kazdou prestrelku, tak si prectete tato kratka Quickstart rules.
http://battletech.catalystgamelabs.com/downloads/A_Time_of_War_QSR_FINAL.pdf

Ja osobne jsem vzdycky svet Battletechu mel hodne rad a v posledni dobe jsem premyslel o nejakem RPG primo v nem, treba me pravidla zaujmou a umozni mi zahrat si mechawarriora bez toho, abych musel na svet roubovat nejaky genericky system:)
Autorská citace #1
14.8.2009 16:55 - Jerson
Jo Battletech ... ten mám doma, tuším že třetí i čtvrtou edici, tedy stolní hry, a tihle roboti jsou na můj vkus už moc velcí.
Autorská citace #2
24.8.2009 00:38 - Gurney
Battletech jsem párkrát hrál jako stolní a popravdě me to zas tak nebavilo ale ten setting jsem si zamiloval, ne kvůli mechům ale protože je to space postapo s tunou intrik kolem toho. Jen na hraní bych asi sáhl právě po nějakém generickém systému co by umožnil hrát nějak rychle a popisně případné mech-bitvy
Autorská citace #3
24.8.2009 08:45 - Blaine
Gurney: Tohle je system, ktery neni postaveny na bitvach mechu, ale prave na intikach a celkovem settingu. Asi v nem nejak pujde odehrat mech proti mechovi, ale neni to hlavnim zamerem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067620038986206 secREMOTE_IP: 18.221.129.145