Produkty

Goran
8.10.2008 13:23
Pravidla nové hry, založené na škodolibosti a parodování Harryho Pottera.
Autorská citace #1
8.10.2008 13:23 - sirien
díky moc za postnutí, jsem se na tenhle článek už nějakou dobu těšil :)
Autorská citace #2
8.10.2008 14:36 - Malabar
Tak konecne sem se dockal, ted uz to jen precist :)
Autorská citace #3
8.10.2008 14:45 - Goran
Uvítám veškerou zpětnou vazbu k formě článku i k čemukoli, co se týká hry. Těch několik playtestů mě přesvědčilo o tom, že má smysl se tomuhle nápadu dál věnovat, a tak bych to jednoho dne chtěl rozšířit a hodit do .pdf. Tohle berte jako betatestovací verzi.
Pokud si někdo troufnete odehrát Chuť magie bez mé přítomnosti, budu jen rád, i když v takovém případě budu chtít slyšet dojmy a připomínky hráčů.
Autorská citace #4
8.10.2008 15:15 - sirien
Já si to chci určitě zahrát ve vlastním vedení, takže buď seženu lidi ještě teď někdy, nebo na FFS, a zkusím své schopnosti naslepo, nebo si to s Tebou hodim na srazu v Kamenici a pak to pojedu dál. Ale radši bych si to nejdřív zkusil sám, zaprvé Ti to dá lepší feedback a zadruhé si ten systém líp zajedu.
Autorská citace #5
8.10.2008 15:25 - Goran
Sirien: supr. Mě zase jako autorovi hry dá lepší feedback, když to všichni přítomní budou znát jenom na základě přečtených pravidel.
Autorská citace #6
3.12.2008 15:26 - Colombo
hmm, tohle vypadá zajímavě, tohle bych i zahrál:)
Autorská citace #7
3.12.2008 16:34 - Goran
Colombo: pravidelně hry v Chuti magie vedu na různých srazech od d20 a RPGfóra, plus kdekoli jinde, kde se vyskytnu (v Plzni v dohledné době nejspíš rozjedu tažení - ne inspektor, ale osudy školy ve Vředech).
Jestli se pravidelně vyskytuješ v Praze, zkus ukecat Siriena, aby nějakou hru v tomhle systému odřediteloval (onehdá se nabízel, že provede první playtest bez přítomnosti autora hry :) ).
Autorská citace #8
8.12.2008 12:42 - Colombo
já se pravidelně vyskytuju akorát v brně(fuj praha, na druhou stranu, fuj brno, ostrava zatím ruluje)
Autorská citace #9
8.12.2008 15:18 - sirien
Colombo asi dostane tečku jak po městském, tak po vesnickém způsobu :))
Autorská citace #10
8.12.2008 19:14 - Colombo
Tak, neoblibenost Prahy je u mne, jakožto Ostravaka, snad pochopitelna. No a Brno? Připadá mi tu, že vzduch je hnusný a nejsou vidět hvězdy. Takže proto.
Autorská citace #11
9.12.2008 08:05 - Jerson
Colombo si hlavně nezahraje, protože Ostrava je zapadákov mimo civilizaci (a druhé nejhnusnější město, ve kterém jsem kdy byl :-) a Goran se tam asi neobjeví :-D
Autorská citace #12
9.12.2008 09:30 - Colombo
Cha, zapadákov? Druhé největší(třetí nejpočetnější) město v republice!

Já JSEM z ostravy, ale studuji v brně, kde se tedy nalézám většinu času.
Autorská citace #13
9.12.2008 10:50 - Argonantus
Píše:
neoblibenost Prahy je u mne, jakožto Ostravaka, snad pochopitelna.


Hm, to moc nechápu.
Autorská citace #14
9.12.2008 11:21 - Colombo
Co vím, vždycky tu byla jakási rivalita Praha-Ostrava... Pražáci měli vždycky o Ostravě negativní povědomí, stejně tak Ostraváci o Praze.
Autorská citace #15
9.12.2008 13:35 - Argonantus
Jaké měli Pražáci o Ostravě negativní podvědomí?
Jaké měli Ostraváci negativní podvědomí o Praze?

Jediný případ toho druhu, co znám, je negativní podvědomí Brňáků o Praze.
Autorská citace #16
9.12.2008 14:29 - Tafif
Prahu nesnáší kde kdo, hlavně proto, že tam sám nebydlí...
Autorská citace #17
9.12.2008 14:34 - Argonantus
... no zkrátka, Colombova neobliba Prahy je mi zcela nepochopitelná. Což ovšem nic neznamená; je na světě plno věcí, co nechápu.
Autorská citace #18
9.12.2008 16:32 - Colombo
Tafif: hmm, zajímavé, hlavně v tom, že bych v praze opravdu bydlet nechtěl!

taky, když jsem se rozhodoval, kam jít na školu, prahu jsem automaticky vynechal!

Nejde o prahu jako město(stavby, organizace), ale spíše o pražáky... Dyť to znáte, tedy pokud nejste pražáci.
Autorská citace #19
9.12.2008 16:48 - Rytíř
Colombo: nevěř tomu, jsou to pomluvy :) Lidi jsou opravdu všude stejní, jen vnější slupka se místo od místa drobet liší.
Mimochodem, pražák nejsem, ale bydlel jsem tam řadu let.
A bydlet bych tam nechtěl.
A mrzí mě, že tam nejsem, protože tam zůstala řada kámošů...

Ale to už jsme teda někde hodně jinde, než u chuti magie ;)
Autorská citace #20
9.12.2008 17:07 - Colombo
Lidé nejsou všude stejní, kultura hodně ovlivňuje. A přeci jen, místní kultura, místní povědomí, je trošku jiné v Ostravě, než v Praze. Ale ano, dokážu stejně dobře opovrhovat Ostraváky, jako Pražáky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079265117645264 secREMOTE_IP: 52.90.50.252