Produkty

Lotrando
10.1.2008 09:45
Recenze hry Shadow of Yesterday.
Autorská citace #1
10.1.2008 09:45 - Alnag
Výtečná recenze. Napsaná s vhledem a zároveň potřebným kritickým odstupem, což velmi oceňuji, protože tohle u nás umí málokdo. Zvlášť s těmi úvodními statěmi o FATE se dost shoduji.
Mimo to hodnotím TSoY jako jednu z té menšiny her, které skutečně stojí za vidění a pokud už ne za zahrání, pak přinejmenším za důkladnou inspiraci (čtěte vykradení nápadů). Líbí se mi na tom to, že nepoužívá až příliš bizarní výstřelky a přinejmenším vypadá (nehrál jsem, tak nemůžu říct), že naplní to, co by si od ní tak člověk sliboval. Každopádně dobrá práce!!!
Autorská citace #2
10.1.2008 18:19 - Lotrando
Jsem rád, že se recenze líbí, snad bde i k užitku všem, kdo by chtěli dát této hře šanci. Nápadů je tam skutečně spousta a některé jsou i snadno přenositelné. Ještě doplním link na volně dostupnou verzi pravidel v angličtině.
Autorská citace #3
30.7.2008 18:53 - Corvus
konecne som dokoncil preklad Solar Systemu, co je systemova cast hry The Shadow of Yesterday.
nech sa paci: http://warheart.rpg.sk/solar/solar.htm

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075383901596069 secREMOTE_IP: 3.91.43.22