Produkty

Dalcor
30.6.2007 16:03
Tvůj tatínek je bůh. Tvůj tatínek tě potřebuje! Co s tím uděláš?
Autorská citace #1
30.6.2007 16:03 - Sosáček
Exalti jsou oblibeni hodně díky variabilitě -- můžeš z toho dělat hru o bezduchém zabíjení neschopných smrtelníků, stejně jako psychologické drama "nejsem fakt zrůda?", a ta hra je natolik dobře udělaná, že ti bude pomáhat jak s tím prvním, tak s tím druhým, a znám spoustu lidí, kteří hrají Exalty, a přesto to není o bezduchém, a dle mého názoru nudném (ale nerad bych to někomu bral, pokud je to baví) zabíjení na 100 způsobů.
Myslíš, že takhle funguje i Scion?
Autorská citace #2
30.6.2007 21:38 - Dalcor
Podle mě lépe i když je možné že se jedná akorát o změnu prostředí. V Exaltech an bohy a božské figury (solátry etc) opravdu věří, tj jejich činy jsou rozamry bohů. podle mě následky obyčejné vraždy nemají na svět dalekosáhlé následky. V Exaltech tě nezatknout za vraždu. Exalti jsou designování pro exaltni schopnosti, scion je, alespoň v hrdinovi zaměřen na obyčejný život. Lidé už na bohy nevěří, nadpřirozené schopnsoti nejsou normální. Když je projevíš půjde po otbě CIA, vesmírní lidé, titáni, lidi, policajti všichni.
Snad sjem to pdoal srozumitelně - lépe by o tom asi promluvil bratr který exalty hraje. Každopádně Scion je mi bližší než na super-anime-hrdiny zaměření exalti. Ovšem uvidíme co DEMIGOD a GOD ;)
Autorská citace #3
2.7.2007 14:09 - Jiron
Exalted mi přijdou trochu příliš extrémní. Zvlášť když je člověk Solar (to je torchu crude formulace ale je to lepší než říct "Když je Solar Solar"). Tady více méně nejde o to, že když se vaše moc projeví tak po vás půjdou s úmyslem vás zabít a nebudete považováni za démona (někým možná ano) ale snášejte otázky agentů Muldera a Scullyové. Další věc je v tom, že o zabíjení není ani jedna hra a Scion dokonce mnohem méně. Za vše mluví například to, že Scion vůbec nemá bojové Boony a Knacky (tedy nic jako bojové Charmy). Takže asi tak.
Autorská citace #4
4.9.2007 15:47 - Dalcor
Jak vidíš Exalted vs Scion teď po delší ykušenosti s Exalty?
Autorská citace #5
4.9.2007 15:51 - Jiron
Stále stejně. Exalted jsou ale přesto zajímavější pokud se nehraje za Solary. Tedy: Scion vs. Exalted Solars = 2:1 Scion vs. Exalted Dragon-Blooded a jiní = 2:2
Autorská citace #6
2.6.2009 20:10 - Dalcor
Máme za sebou několik Session a můžu vám říct že se to hraje skvěle.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072274923324585 secREMOTE_IP: 3.80.129.195