Příběhy

Rytíř
7.12.2021 17:14
Seznamte se s mou nejstarší dosud žijící postavou, elfem ze světa Greyhawk. Po letech klasického hraní se stal nakonec hrdinou dobrodružství hraného mailem a potom přes herní fórum - tomu odpovídá i povaha jeho zážitků, jejichž popis bude následovat v jiném článku. ;)
Autorská citace #1
8.12.2021 12:07 - Necromancer
Wow, teď mám ve své armádě i část Tria...!
Autorská citace #2
8.12.2021 12:26 - Šaman
Necromancer: Hele, jakoby nestačilo, že tu běhaj boti… Myslím, že je nevhodné nekromantit jenom proto, že máš takový nick.

Jako, kdyby ses chtěl vyjádřit k patnáct let starému článku, tak v pohodě. I když ty z dnešního pohledu bývají úsměvné. :)
Autorská citace #3
8.12.2021 12:58 - Jezus
Já myslím, že to znekromantil právě bot, Necro už jen přidal první koment.

Šaman píše:
I když ty z dnešního pohledu bývají úsměvné. :)


Právě proto může být někdy hezké na ně kouknout (aneb i takoví jsme byli :-) ).
Autorská citace #4
8.12.2021 13:52 - Eidi
Necromancer: ty si vyloženě koleduješ o vyhlášení svaté války. ;)
Autorská citace #5
8.12.2021 14:07 - Necromancer
Šaman: Jak řekl Jezus, ten článek vyvolal nějaký bot a já si jen využil situace. Upřímně, nemám za potřebí vyvolávat starší články pro nic za nic. Kdyžtak třeba něco k tématu, které mě zrovna zajímá, ale ne takhle random. Navíc, kdyby ses podíval, tak diskuze byla založena 7.12.2021 17:14, zatímco můj přízpěvek byl poustnut až 8.12.2021 12:07. Čímž se ti nesnažím naznačit, že jsi blbej, žes to nevidě, ale jenom přiložit důkaz své obhajoby.
Mimochodem, tím že se občas objeví diskuze z roku dva tisíce, a já tam hodím něco jako "Raise my minion, raise!", se snaží upozornit na problém botíků, a doufám, že to někdo pořeší nějakým protiopatřením. Ale asi to nemá smysl...

EDIT:
Eidi: Ukaž mi nějakého paladina, sem s ním! :D
Autorská citace #6
8.12.2021 16:41 - Šaman
Však já vím, že to založil bot, jehož první příspěvek pak neprošel antispamovou kontrolou, ale diskuze samotná už je založená. Proč pak ale přidáváš zcela nesouvisející příspěvek?

Jinak ne, cenu to nemá, protože brzo vyjde nová verze a do té doby se na téhle už moc pracovat nebude. Myslím, že v úterý, anebo ve čtvrtek.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057874917984009 secREMOTE_IP: 54.160.243.44