Příběhy

Sethi
3.11.2009 18:29
„Tohle ti neprojde!“ ozval se z ničeho nic Eredriah.
Bránil se smíchu – Umi se začala zubit a přes náročnost situace sem si dovolila úsměv i já. Dvojka orků se pochechtávala a mágovi se roztřásla ramena, takže musel na chvíli sklopit zbraně. To se zase jednou sešla skupina milovníků psychologických filmů...
Autorská citace #1
3.11.2009 18:29 - sirien
Píše:
Projela mnou ostrá bolest, ale spíš než to jsem napjatě sledovala, kde že mám ten čistý průstřel.
Ale jak se zdálo, žádný se nekonal.

Pokud se dobře pamatuju, tak Os střílel na Nograxe, zatímco Arfindal se rozhodl to propálit skrz Tebe... pamatuju si to tak jasně, protože jsme strávili několik plodných minut tím, že jsme se dohadovali o tom že je potřeba počítat vestu dvakrát - zepředu a zezadu - a potom jsme se dohadovali, kolik asi tak může být hodnocení bariéry elfího těla...
Autorská citace #2
4.11.2009 10:32 - Sethi
Ujišťuju tě, že kdyby se tak skutečně stalo, považovala bych to za tak zajímavý prvek, že bych to zaznamenala.
Autorská citace #3
4.11.2009 18:53 - sirien
Arfi Tě pak léčil, dostalas nějaký Mko.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062225103378296 secREMOTE_IP: 18.118.141.96