Příběhy

Xeth
16.2.2007 11:59
"Co můžu říct o Lin ? Hm... no ona je jak tady ten oheň před tebou... posvítí ti, když pořebuješ světlo, zahřeje tě, když je ti zima, ochrání tě v divočině před zvířaty, a když nedáš pozor, popálí tě. To je Lin." - Felix Longhorn z Tilvertonu
Autorská citace #1
16.2.2007 11:59 - Alnag
Jinak po dlouhé době tu opět vidím postavu hodnou skutečně kladné reakce. Výborně napsáno! Jen tak dál. Líbí se mi i ten rozpis po více úrovních :-)
Autorská citace #2
16.2.2007 12:55 - Rytíř
Tak sem to konečně dočet.. a musím souhlasit, opravdu dobře a vyčerpávajícím způsobem popsáno :)
Je to tak dlouhý, že to možná skoro až chtělo použít Page tagy, co ty na to, Xethe? (nebo Xethi? tyjo, teď nevim).
Autorská citace #3
16.2.2007 13:09 - Xeth
Díky. Jsem rád že se líbilo. Autora nepotěší nic víc než chvála ostatních.
Rytíř: Xethe, prosím. :) OK, příště se pokusím.
Jinak, mohu poprosit o slinkování s historií ? Byl bych moc vděčný. :)
Autorská citace #4
16.2.2007 13:25 - Rytíř
Jo, ještě mě napadlo - sem koukal, že má dýky zároveň ohnivý a ledový.. a pak dokonce ještě i elektrický. Podle pravidel to asi jde, nicméně to spojení mi připadá takový.. zvláštní :)) dost to zavání jednoúčelovou kombo silou. To byl tvůj nápad speciálně pro ní nebo to tak používáte? Mě to nikdy nelákalo, to takle kombinovat.
Autorská citace #5
16.2.2007 13:27 - Rytíř
Nalinkuju rád.. akorát nevim kde/jak :) Jako uvést odkaz? Někde v patě? Kdyžtak to můžem vyřešit přes icq, hledej nick Rytíř/Jan Pleskač :)
Autorská citace #6
16.2.2007 13:44 - Xeth
Rytíř: Kdysi jsem v seriálu Dungeons & Dragons viděl dračici používat střídavě ledový a ohnivý dech na údajně nerozbitnou bránu... rychlé schlazení, rozžhavení, schlazení.... Moc se mi to líbilo a tak jsem neodolal (taky proto, že údajně na zbrani nelze mít 2x stejný enchantment - aspoň je to oficiální verze od WotC). :)
A je to tak jde velký dmg... Lin není bojovnice, ani není příliš dobře obrněná a tak preferuje ukončovat jakýkoliv souboj co nejrychleji. Ty dýky K‘Shota jsou fiktivní, na zakázku vyrobené, speciálně pro ní.
Jinak ta postava byla dělaná na 3. úroveň, ale protože DM zavřel svět, než se dostala ke slovu, tak tam zůstala... vše ostatní je jen představa, jak by se nejspíš její postava vyvíjela. :)
Jasně, link v patě bude super.
Autorská citace #7
16.2.2007 13:47 - Alnag
Link je tam.
Autorská citace #8
16.2.2007 14:28 - Xeth
Alnag: Dokonalé. :) Díky.
Autorská citace #9
16.2.2007 16:32 - Spize
Zajímavá a záhadná postava. Druhá část příběhu mi připomíná Ramba. Skupina lovců loví jednoho člověka a dostává pěknou nakládačku. Od někoho, koho ani neviděj.
Autorská citace #10
17.2.2007 09:42 - Xeth
Spize: No trochu jo, jen nepřátelé jsou na svém vlastním území, ona na nikoho neútočí (přišla by příliš brzy o neviditelnost), jejím cílem je pouze velekněz Bellick, a nepřátelé se mordují navzájem (kněží likvidují postradatelné osoby ve snaze zasáhnout i Lin). Ale jinak je to jako Rambo. ;D
Autorská citace #11
7.9.2007 11:38 - dorak
Skvěle napsaný,takhle vdechnout postavě život,prostě supr.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078061103820801 secREMOTE_IP: 54.84.65.73