Příběhy

Sethi
15.3.2009 23:11
Kapitola šestá - ve které jsme měli být o trošku důkladnější
vytváření příběhů na pozadí postav může být záludné. Sethi si celou dobu nemůže vzpomenout z jediného důvodu - tehdy ještě nebyl ustanoven jeden poměrně důležitý fakt, který by celé její jednání výrazně změnil.
Autorská citace #1
15.3.2009 23:11 - sirien
:) Na ten vtípek s lovcem a zrcadlem sem už úplně zapomněl :)
A to že Khelek přežil to, jak sme ho rozstříleli za dveřma, ještě teď mě svrběj prstíky hodit si kostkama na další dávku. Aspoň že se to pak tak hezky okecá...
Autorská citace #2
15.3.2009 23:17 - Sethi
on to herně nepřežil... tu roli dostal až posléze, takže mu bylo zpětně dopomoženo. záludný vývoj postav je záludný =)

a myslím, že jsem to zažehlila slušně.

až na to, že jsme teď věrným čtenářům vyspoilovali důležitý prvek *gasp* =)
Autorská citace #3
15.3.2009 23:54 - Rogan
Musím říct, že se velice dobře bavím. Když se na to kouknu s odstupem, tak je fakt vtipné jak jsme řešili některé situace.
Autorská citace #4
16.3.2009 00:19 - Sethi
tak... ony byly některé z nich vtipné už tehdy.

třeba házení pytlíků krve na zem, co?
Autorská citace #5
16.3.2009 00:38 - sirien
jj. A jak má člověk v paměti hlavně ten konec, tak je hezké vzpomenout si, jak to vypadalo na začátku - v dobách kdy sme neprocházeli upírama jak rotačák sádrokartonem.
Ale ty funny věci teprve přijdou, mám dojem že se to fakt rozjelo až tak kolem tý desítky. A zvlášť až se sejde trojka Tuk-Enek, Osiris, Troj... Co děláš? - Chlastám v Pandoře. - Ok. Co děláš Ty? - Chlastám s nim. - A Ty? Taky. - Aha. Do Pandory vlítlo komando...
Autorská citace #6
16.3.2009 05:34 - Lokken
Začíná mne to vážně bavit, po přečtení povídek ze stránek stínoběhu to do sebe zapadá čím dál víc. Mňam. Já chci pokračování - s islanďanem.
Autorská citace #7
16.3.2009 10:14 - Sethi
napřed jsem paranoidně hledala, kde že jsem to zmínila islanďana... a našla jsem, že už jsem to konečně udělala.

pak mi teprve došla ta část o stránkách stínoběhu... nejsem si jistá, jak se stavět k tomu, že někde tam venku existují původní verze, byla bych tak nějak radši, kdyby je lidi četli už hezké a naleštěné... zase na druhou stranu, alespoň může někdo potvrdit, že se snažím a zlepšuju je =)

islanďan je oříšek, přepisuju mu celé pasáže, aby nevypadal jako totální pako... bude přesvědčivější, víc sexy a... uh... takový čokoládovější?
Autorská citace #8
16.3.2009 13:20 - Lokken
No, já stránky stínoběhu našel čistě náhodou při pokusu najít pro hráče cosi k shadowrunu v češtině. Takže pokud jsem tímto vytáhl na světlo nějáký hřích co měl být zapomenut(jaký??? jdu se tam mrknout znovu!), tak smůla :-D.

A co se týče původní kvality... do konce jsem to dočetl, a peníze vrátit nechci(spíš tak chci tu hezkou a naleštěnou verzy :-)) Takže jen dál!
Autorská citace #9
16.3.2009 13:28 - Sethi
jde jednoduše o to, že způsob, kterým jsem vědomě psala ze začátku, mi časem začal lézt krkem, takže jsem ho zpětně opravila. byla jsem mladá a naivní (teď jsem stará a hloupá =P ) a přišlo mi strasně free, cool a in, když účelně píšu "sem" místo "jsem" u charakterů, které měly v popisu práce výt taky free, cool a in... a podobně. teď je specifická mluva zachovaná jen v přímých řečích a k tomu je začištěná.

je fakt, že to tenkrát mělo něco do sebe - pro každou z hlavních postav jsem měla vytvořený nějaký typický vzor řeči, takže poučený čtenář mohl sledovat, kdo zrovna vypráví, jen díky sledování stylu řeči, nemusela jsem si pomáhat berličkami ve formě pidinadpisů odstavců.

ale štvalo mě to, no =) už holt nejsem free, cool ani in.
Autorská citace #10
16.3.2009 13:36 - Lokken
O tom co je a není free, cool a in nic nevím :-D, mě je to dost šumák.

Mé osobní literární výtvory bych se tu neodvážil prezentovat, natož někoho kritizovat za literární výtvor, který jsem mohl přečíst aniž bych za něj musel zaplatit :-D. A který jsem dočetl do konce!

Takže asi tak, "starší a hloupá"(?) Sethi :-)
Autorská citace #11
16.3.2009 14:02 - sirien
WOW, Stínoběh ještě funguje? funny.
Autorská citace #12
16.3.2009 14:12 - Lokken
No, google ho nešel při vyhledávání. Pravda, pár cástí bylo nefunkčních, ale co...
Autorská citace #13
16.3.2009 14:16 - sirien
Některé části nebyly nikdy zprovozněny.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084638118743896 secREMOTE_IP: 3.231.146.172