Příběhy

Sethi
2.3.2009 12:01
kapitola třetí - ve které se setkáme s někým důležitým
už nám trochu svítá... na scéně se objevují oblíbená npcs, my začínáme projevovat nějaké náznaky osobnosti... teď už to bude jen lepší =P
Autorská citace #1
3.3.2009 04:45 - sirien
Ha.
Pokud se dobře pamatuju, tak tohle je až druhá verse povídky... původně tam ten bowling a spol. nebyly, pokud se pamatuju.
A taky se pak přemejšlelo, jestli je Sethi těhotná.
Potom se přemejšlelo s kym je těhotná.

A skoro sem už zapomněl, jak si v těch povídkách u Sethi vždycky trochu přisadila na úkor jinejch :)
A jak si stylizovala Arfiho NPCčka podle svýho.

A na svojí tendenci Eredriahovi lehce zakroutit krkem...
Autorská citace #2
3.3.2009 09:34 - Sethi
no, promiň, ale ty npcčka byly vesměs moje... já jsem je rozvinula od "takže, přiletěla helikoptéra se sedmi typama a zachránili vás" k tomu, aby ti jedinci měli vůbec jména a nějaký osobní projev. a na moje vedlejší romance si nestěžuj, vždycky jste je rádi zneužívali pro svoje účely.

bowling tam byl vždycky, vlastně to byla první oficiální verze. k té druhé věci se taky dopracuju, jen s malým začištěním.

a to že jsem se vozila po ostatních - já jsem se vždycky snažila, abych se vozila rovnoměrně po všech, když si někdo na něco výslovně stěžoval, tak jsem to změnila (a v dalších povídkách jsem během posledních úprav změnila celé pasáže ve tvůj a osirisův prospěch, jen aby jste nevypadali jako takoví blbci kvůli věcem, které jste ve hře skutečně provedli - takže, koneckonců, já si nikdy nepotřebovala na nikoho nic vymýšlet, on si to vždycky každý zařídil sám =) ). a vůbec, zpětné reklamace nepřijímám. teď už by ani prohlášení "když se vám to nelíbí, tak si to pište sami," nemělo ten správný efekt...
Autorská citace #3
3.3.2009 17:26 - sirien
Vždycky sem Ereda rád házel mimo scénu z vrulníku pro ten tichý pocit, že by se MOHL praštit o něco dost tvrdého ve 250/h. Nebylo to o romancích ale o tom jak nám s nim Sethi lezla krkem.
A třeba Doktor Tvoje NPCčko nebyl ;) . Jinak je pravda že většinu NPC galerky si udělala při psaní povídek, aby tam měly aspoň nějaký charaktery :)

Píše:
a v dalších povídkách jsem během posledních úprav změnila celé pasáže ve tvůj a osirisův prospěch, jen aby jste nevypadali jako takoví blbci kvůli věcem, které jste ve hře skutečně provedli

Které? (myslim že zase nebylo nutné, bych se rád pobavil nad starými hezkými kixy :) (a mimochodem, slavou větu "tak schválně jak dlouho" jsem ve hře NEŘEKL. I když je vtipná...)
Autorská citace #4
3.3.2009 17:46 - Sethi
nebudu se tu s tebou hádat o tom, kdo dal kolik tvaru kterému NPC - já vím, v jakém stavu jsem je dostala do rukou, chudáčky opuštěné, jak koťátka z útulku, a to mi ke štěstí stačí =) zrovna doktor je kapitola sama pro sebe.

a tak zase mě to házení mimo scénu bavilo, rozhodně se to dobře psalo.

jinak, dovolila jsem si nenechat tebe a osirise vyvraždit půlku čajovny kvůli zlatým hodinkám a zaplacení účtu... promiň mi to Q.Q nakonec z toho ještě vyjdete jako gentlemani.
Autorská citace #5
3.3.2009 18:47 - sirien
Píše:
a tak zase mě to házení mimo scénu bavilo, rozhodně se to dobře psalo.

"Ered je vpohodě" (zrovna touhle dobou Eredriah shodou okolností visel za jednu nohu z vrtulníku pod palbou)
máš namysli? :P

Píše:
jinak, dovolila jsem si nenechat tebe a osirise vyvraždit půlku čajovny kvůli zlatým hodinkám a zaplacení účtu... promiň mi to Q.Q nakonec z toho ještě vyjdete jako gentlemani.

Jo TOHLE... ehm... já mám dojem, že to nebylo kvůli tomuhle. Pokud si vzpomínám tak ty zlatý hodinky a tak sme si POTOM vzali jenom tak mimochodem (ten typ je už nepotřeboval). A nebyla to půlka čajovny. A pokud si pamatuju tak ta hádka nebyla JEN o nezaplacení účtu (sakra, měli sme desítky tisíc yenů, Os sice hrabal, ale Tukan je rozhazoval kde ho napadlo, proč by neplatil účet. - hm, jedině že by Os nezaplatil účet a potom Os s Tukenem někoho odkrouhli, to už zní pravděpodobnějc. Až moc pravděpodobně...)
Autorská citace #6
3.3.2009 18:58 - Sethi
ano, něco v tom stylu...

Shodou okolností tou dobou Eredriah visel za jednu nohu z helikoptéry a plápolal nad ranní Prahou. „Okamžitě mě vytáhni nahoru, Nathanieli de Vries! Ne, mně to nepřijde jako skvělá zábava!“

ono je jedno, proč jste to udělali... ale koho zajímá postarší majitelka čajovny v růžových šatech, žejo.. =)
Autorská citace #7
3.3.2009 19:04 - sirien
Ehm. Sem si jistej že sem NIKDY nezabil, nezranil, nesnažil se zabít či zranit ani jsem nijak jinak neohrožoval ani nevyhrožoval majitelce čajovny. Tohle sedí spíš na Osirise. V tý čajovně sme takhle odkrouhli nějakýho jinýho typa, to se ještě pamatuju...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081011056900024 secREMOTE_IP: 44.200.249.42