Příběhy

Rytíř
19.5.2006 09:44
"Slyšela ste to?" Naklonila se kramářka přes uličku. "Prej už zas řádil, v noci!"

Její sousedka hned věděla, o kom je řeč: "Vážně? Povídejte, kde?"

"Ve skladu hedvábí pana Tionga. Málem ho chytli, prevíti. Prej na něj zas nastražili past, ale on se jim vysmál a zase utek! A jednoho vojáka zabil. A oni se přitom smějou, že prej se mu nepovedlo ani zapálit to hedvábí, jak chtěl. Ale však on na ně vyzraje, dejte na mě, něco chystá. A všechno jim to za nás za všechny spočítá!"
Autorská citace #1
19.5.2006 10:45 - Rytíř
Děkuji tímto Alnagovi za opravdu skvostný obrázek. Hail to your database! :)
Autorská citace #2
19.5.2006 11:17 - Alek
Opravdu dobrej napad, tahle nova sekce Hrdinu! A co se tyce samotneho Simonoka, mno nechtel bych byt Tiongem:-) btw, super obrazek, ackoli myslim, ze vzhledem k tomu vystiznemu a vserikajicimu popisu ani nebyl treba:-) takze dik a jen tak dal panove, uz se tesim Alnagovo hrdinu...
Autorská citace #3
23.3.2009 17:22 - Šarli
Trosicku mi to pripomona středověkýho Batmana:) Ale je to hodně povedený to jo.
Autorská citace #4
24.3.2009 07:20 - wraiths
Kdyz to tu nekdo vyhrabal,tak pridam svuj postreh. me to pripada jak hrdina z jednoho serialu co bezel za meho mladi, myslim ze se to jmenovalo "Sokol strazce noci".
Autorská citace #5
24.3.2009 08:46 - Rytíř
Šarli: díky :)
Wraiths: no dobře, a? Líbí, nelíbí?
Jinak ano, máš pravdu, je to von ;)
Autorská citace #6
24.3.2009 09:04 - wraiths
Rytíř:no ja, nevim, obdivuji kreativitu.Takze asi dalsi Radek z Boktoru no ;-). jinak postava se mi libi,libila a rad jsem na to koukal. Chci se zeptat to byla postava v nejakym settingu( japonsko ci neco podobnyho)?
Autorská citace #7
26.3.2009 12:37 - Rytíř
Hmm, kreativita.. neboli převod mé vize té postavy ze seriálu do Dnd kabátku ti moc kreativní nepřijde. ok :)
Já to vždycky chtěl jako DM použít, ale nebylo kam, tak jsem si jí drobet vychutnal aspoň sem, tenkrát když jsme přemýšleli, o čem psát.
Autorská citace #8
26.3.2009 13:37 - wraiths
Rytíř: ale jo, je to asi dobre prevedeny. asi jsi nad tim si "trochu" dal praci. ale nejak jsi zapomel uvezt odkud to je(stacila jen pidimidi zminka o serialu) a co te k tomu vedlo.
kreativitu myslim treba: u myho syna v jeslickach delali maskarni byly tam asi 4ri spidermani, ale zadny nebyl v cernym kostymu. Nevim jestli me chapes..proste neco se mi libi,vemu si kostru a neco smrncovniho tam pridam a vytvorim dle sebe.
ja bych mel napad jak pouzit tu postavu... mohl jsi zmenit jeho moralku a mas zaporaka jak vysityho do Ardy. Nebo to mohl byt vyslanec z Vychodu( klidne kladak) takhle bych si nejak predstavoval hodnyho "Vychodnaka" ;-). treba co resi kriminalitu v "Meste vezi". Je mi jasny ze reknes,ze to nejde ,ale ja jsem fantasta no. :D
Autorská citace #9
26.3.2009 16:55 - sirien
Píše:
kreativitu myslim treba: u myho syna v jeslickach delali maskarni byly tam asi 4ri spidermani, ale zadny nebyl v cernym kostymu. Nevim jestli me chapes..proste neco se mi libi,vemu si kostru a neco smrncovniho tam pridam a vytvorim dle sebe.

No to je fakt kreativní, místo kostýmu z prvního dílu vzít kostým z třetího dílu :D

Rytíř: copak to je, slovo "laděný" třikrát za sebou v jedné větě? :)
Jinak postava hezká, i když musim dát trochu za pravdu wraithsovi - nějakej prvek který by ho vyčlenil ze Zoro-Batman stylu by tomu rozhodně prospěl
Autorská citace #10
27.3.2009 07:27 - Rytíř
Uf, myslíš ty Alternativy? Díky za upozornění, to byla teda síla :))
Já když to čtu s odstupem, tak se mi popravdě řečeno to moje podání týhle postavy už moc nelíbí, je to tak nějak chaoticky popsaný, popis se míchá s motivací a charakterem.. kdybych se to nesnažil strukturovat, možná to bylo lepší.
Ale už to nechám být.

Jinak že to je komiksovo-mangová postava je záměr! Sem chtěl naznačit, že to taky de, ne.. :)))
Autorská citace #11
27.3.2009 09:14 - wraiths
sirien: ano to je kreativita. na kostre(kterou chci za kazdou cenu dodrzet a musim) je namontovany neobvykly prvek. jako vsichni v urcitym veku si hraje na Vinetua, "Oldu Setrnyho" vsak aby nekdo rekl ze se mu libi Sam H. ci ten basnik to jsem neslysel.
a pak hlavne by si maminka poznal svyho kluka,kdyz by byl jedinej. :D.
Autorská citace #12
27.3.2009 11:01 - sirien
Píše:
sirien: ano to je kreativita.

vykradení jednoho zdroje je plagiátorství, vykradení více zdrojů inspirace?
Jakej je probohy rozdíl když šlohnu kostým z filmu Spiderman 1 a když šlohnu kostým z filmu Spiderman 3? Oboje je prostě obšlehnutí kostýmu.
EDIT: O tom že ve chvíli kdy by tři maminky náhodou vzaly černej kostýmek a jedna červenej tak to bude naopak a hodnotit kreativitu podle toho jestli něco náhodou nenapadlo i někoho jinýho mi přijde zcestný


Rytíř: No tak jasně, Batman je prostě naprosto natvrdo obšlehnutej Zoro (autor se tim dokonce nijak netají), ale prostě byl pozměněnej natolik aby vypadal jinak - u Batmana to hodně dělá prostředí a jiná doba, ale je u něj pozměněnej i charakter - zatimco Zora bych považoval spíš za Chaotic Good, Batman je definitivně Lowful Good. Ale to už je asi jedno.
Autorská citace #13
27.3.2009 13:28 - wraiths
sirien. ano, v podstate je to vse plagiatorsvi(nejhorsi je kdyz to nekdo vydava za svy). tak az najdes tri maminky co koupej detem cernej kostym tak mi rekni :D, jinak je tahle debata s tebou zcestna asi uz od prvopocatku.
Autorská citace #14
27.3.2009 13:41 - sirien
Píše:
jinak je tahle debata s tebou zcestna asi uz od prvopocatku.

samozřejmě, divim se žes do ní vůbec šel, obhájit myšlenku že použít kostým z třetího dílu je "kreativnější" než použít kostým z prvního dílu je prakticky nemožný úkol. Originálnější... možná... v závislosti na okolnostech, bráno relativně... by se snad dalo. Ale kreativnější fakt ne :)
Autorská citace #15
27.3.2009 14:28 - wraiths
sirien:no myslim,ze jsi se vyjadril,je to pekny,ale ma vytka byla mirena jinam a ten pro koho to je jiste vi co myslim.jinak by se ozval,ze nechape a reagoval by.
a filosofovat(nebo presne slovickarit,ci plane plkat) s tebou nejak nehodlam. ;-) (ale nic ve zlym)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067417860031128 secREMOTE_IP: 3.237.178.126