Příběhy

Argonantus
6.1.2008 12:52
Příběh o tom, jak to bylo s Argonantem...
16.7.2010 12:38 - DenGrasse
Jj, koukám. A rád si přečtu i co dalšího z tebe vypadne; esoterické texty jsem vždycky měl rád, pokud mají hlavu a patu, což se zdaleka nedá říci o všech, ale o tvém ano (i když možná je to jen tvé přizpůsobení mentálním kapacitám nás ostatních :-))) popř. našim schopnostem vnímat ).

A jinak držím palce vám všem, kdož jste se rozhodli po té nelehké cestě kráčet, ať už vede kamkoli.
16.7.2010 17:11 - Argonantus
No, teď ze mne padají spíš jen poznámky na Tajemství; větší text dělám o alchymické Praze, ale ten rozhodně nepůjde na internet. Uvidíme, co vypadne z Tafifa.
16.7.2010 18:05 - DenGrasse
Ok, tak pak dej vědět kde bude k mání :-)
3.9.2014 10:19 - Argonantus
Románový prequel, kde Argonantus Begins, je konečně k mání například tady:
http://www.beletris.cz/e-shop/knihy/114-sedm-ryb-argonantus-9788087105894.html

Díky D20 za několik let spolupráce, která na tom má taky zásluhu.
3.9.2014 10:32 - Yashamaru
Po nekolika letech jsem si vsiml, ze ve skutecnosti nejsi Argonautus :D

Mind blown
3.9.2014 12:48 - Gurney
A navazuje to na tu povídku? Docela rád bych se dozvěděl k jakému kultu/herezi se to vlastně Argonantus přidal a jak velký extrémistista se z něj stal :)
3.9.2014 13:23 - Argonantus
Předchází to. Docela podstatně. Povídka se děje 1179 a kniha je 1142.
Hrdina je ten samý.
Umění je tam samozřejmě taky.
A k čemu se to vlastně dal, to je asi více než zřejmé, milý Watsone.
3.9.2014 13:45 - Gurney
Argonantus píše:
A k čemu se to vlastně dal, to je asi více než zřejmé, milý Watsone.

Přiznám se že opravdu netuším, neznám pozadí, nečetl jsem předcházející diskuzi, o herezích a kultech 12. století toho vím jen málo a to že se k nějaké z nich přidá je čistě můj tip po přečtení té povídky a anotace ke knize. Ale chápu že asi nechceš vyzrazovat pointu celé knihy.
3.9.2014 21:05 - Argonantus
Je alchymista. Pointa to není ani náhodou.
3.9.2014 21:21 - Gurney
J takhle, tak na to bych z povídky ani anotace opravdu nepřišel. A evidentně mám příliš bujnou fantazii, vidím v anotaci rituální vraždy, v povídce chlápka kterému něco vsugerovává tajemný mistr a hned si z toho dělám nepodložené závěry... jdu radši vymýšlet nějaké pěkné dobrodružství :)
3.9.2014 21:29 - Argonantus
Rituální vraždy tam jsou, tajemných mistrů hned několik a nepodložených závěrů spousta.
Takže tak úplně vedle to nebylo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.050373077392578 secREMOTE_IP: 18.212.87.137