Pravidla

strife
14.1.2006 20:15
Rage v bezvědomí
Chci se zeptat, skončí u barbara Rage při dosažení -1 a míň životů, tzn. když upadne do bezvědomí? S tím souvisí i ztráta životů kvůli poklesu konstituce...
Autorská citace #1
15.1.2006 23:17 - zby
Podle me nekonci, je to takovy adrenalinovy boom a dokud ten napor nevyprsi tak muze lezet an zemi a treba zurit dal.
Autorská citace #2
16.1.2006 20:34 - jummad
mna by skor zaujimalo, ci barbar moze utocit defenzivne pri rage-i
Autorská citace #3
17.1.2006 18:39 - LZJ
Ad Rage: Vedli jsme o tomto debatu, ale přesněji pro stav, kdy je barbar dying, tedy prakticky raky v bezvědomí. V pravidlech ani FAQ jsme nic neobjevili. Nakonec jsme debatu ukončili s tím, že by byl nesmysl, aby rage skončil. Poněvadž od páté úrovně by takový rozzuřený barbar byl při jakémkoli zranění pod 0 HP automaticky mrtev. A měl by tak fakticky o 10 HP míň.
Autorská citace #4
18.1.2006 06:12 - Rytíř
Popis u povolání barbara neuvádí jiný konec zuření (rage) než 1) dobrovolně to předčasně ukončit ze strany samotné zuřící postavy anebo 2) po vypršení daného počtu kol.
Díky bonus životům má velmi záhy zuřící postava jistotu, že jakmile během zuření dosáhne 0 životů, je okamžitě mrtvá i když hrajete na umírání při -1 až -9 životech.. takže je v podstatě bezpředmětné se tím zabývat :) Nezapomeňte, že s těmi bonus životy za zvýšenou Odl se nakládá jako s normálními životy, neoddělovat dokud zuření neskončí!
Jinak ale bezvědomí postavu "uklidní", takže pokud ho dokáže něco takto úplně vyřadit ze hry, zuření mu podle mého názoru ukončí.
Zuřící postava nemůže provádět nic, co vyžaduje soustředění nebo trpělivost, jmenovitě je dokonce uvedeno, že nesmí použít odbornost Bojový střeh (combat expertise). Tato odbornost vylepšuje obranný boj, takže ten najisto zuřící postava vést nemůže, stejně jako nemůže dělat úplnou obranu apod. Je to tak trochu nesmysl, postava zuří a touží po krvi, útočí bez ohledu na svá zranění a obranu - proč by se tedy měla krýt? To opravdu nedovolte.. :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21804809570312 secREMOTE_IP: 34.200.236.68